Township v9.9.0 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Township (Unlimited Money): Sadece güzel çiftliğinizi değil, aynı zamanda harika bir şehri de yarattığınız mükemmel bir masa oyunu. Mümkün olan en kısa sürede en küçük ve gelişen tesislerle başlayın ve yeni binalar inşa edin, küçük kasabanızı vatandaşlar için kendi cazibe merkezleri ve olanaklarıyla büyük bir metropole dönüştürün. Uzak adalar, hayvanat bahçeleri ve yeni yollar ile bile yeni ticaret yolları açın. Township mod apk çok modern grafiklere ve basit kontrollere sahiptir. Topluluğunuzu çiftçilikle geliştirin ve tüm dünyadaki en ünlü çiftçi olun.

Hayalinizdeki şehri inşa edin

Hay Day’in yanı sıra Township, Google Play’de 50 milyondan fazla indirilen çok popüler bir şehir yönetimi oyunudur. Şehre girdiğiniz ilk gün, ilk pirinç ekimi için toprağı sürmek veya inekleri beslemek gibi basit başlangıç ​​görevleri hakkında bilgilendirileceksiniz. Ekinleriniz büyüyecek ve belli bir süre geçecek, onları hasat edip para karşılığı satabilirsiniz. Bu yolu tarım ürünleri üretmek için kullanmaya devam edecek ve ardından daha büyük bir çiftlik inşa edeceksiniz.

Her hasattan sonra, seviye atlamak ve ardından yeni mahsullerin ve hayvanların kilidini açmak için deneyim kazanacaksınız. Tarım ürünlerini para karşılığı satabilirsiniz. Ayrıca, daha verimli bir yol var, örneğin B. Daha yüksek kârla satılık ekmek üretmek için bir fabrika kurmak.

Eğer bir hayvan aşığıysanız, bu oyun cennettir. Township, çiftliğinizde besleyebileceğiniz sevimli hayvanlarla dolu. Tavuklar, kazlar gibi yumurtalar için hayvanlar seçebilirsiniz… inekler, keçiler gibi süt hayvanları… ve hatta köpek ve kedi gibi evcil hayvanlar. Hayvanları yetiştirirken onlara bakmalı ve düzenli olarak beslemelisiniz, aksi takdirde hastalanırlar ve muhtemelen ölürler.

Kampı yükseltin

Büyük bir çiftlikte, tarım ürünlerini depolamak için bir depo inşa etmek son derece önemlidir. Township başlangıçta size fazla alan sunmayan bir depo sunar. Yani yükseltmeniz gerekiyor, ancak materyali bulmak kolay değilse bu gerçekten kolay değil. Kampı yükseltmek için hammaddeler hasat, üretim vb. sırasında rastgele düşer, bu nedenle kampı inşa etmek bazen şansa bağlıdır. Oyun, diğer oyuncularla malzeme alışverişinde bulunmanıza izin veriyor, bu yüzden istediğiniz malzemeleri elde etmek için arkadaşlarınızla aktif olarak etkileşime geçmenizi tavsiye ediyorum.

İlgini Çekebilir  Stickman Rope Hero 2 v3.4.9 Sınırsız PARA Hileli – Mod Apk

şehri dekore et

Township’te sadece bir çiftlik yöneticisi değil, aynı zamanda bir kasabanın patronusunuz. Yani senin görevin bu şehri yönetmek, inşa etmek ve geliştirmek. Vatandaşların mutluluğunu düşünmeli ve artan nüfusla şehrinizin daha da büyümesine yardımcı olmalısınız.

Hayvanat bahçesi, restoran, sinema, müze vb. eğlenceler inşa ederek insanlara mutluluk getirebilirsiniz. Hatta Big Ben saati, Eyfel Kulesi, Özgürlük Anıtı gibi eserlerle şehrinizi dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirler gibi dekore edebilirsiniz… Tüm oyuncuların şehirlerinin daha güzel olmasını istediğini biliyorum ama iflas etmek istemiyorsanız her şeyden önce erken dekorasyon satın almak yerine çiftliklerin gelişimine odaklanmalısınız.

para

Kasabadaki iki tür para altın ve dolar. Altın, oyunda en çok kullanılan bahis miktarıdır ve ürünlerinizi üreterek, satarak kazanırsınız. Veya oyun içi görev yoluyla makul miktarda altın kazanabilirsiniz. Altın, bitki çeşitleri satın almanıza veya yeni binalar inşa etmenize yardımcı olur. Dolar, çoğunlukla üretimi hızlandırmak veya bazı özel aletler satın almak için oldukça fazla kullanılıyor. Oyunda hasat süresi oldukça hızlıdır ve sadece birkaç dakika sürer. İmalatı ve yapımı yaklaşık 15 dakika ile 1 saat arası sürer, beklemek istemezseniz doları hemen bitirebilirsiniz.

Güzel grafikler

Şehriniz, 3D grafikler ve parlak renklerle güzel bir şekilde işlenir. Township’in grafikleri oyuncu için çok sevimli ve arkadaş canlısı, yakınlık ve sakinlik hissi veriyor. Tarım oyunlarını seviyorsanız, bu oyun size en eğlenceli anları rahat bir deneyim ile getirecek.

Özellikler :

* Hayalinizdeki şehri inşa etmenize yardımcı olacak çeşitli binalar ve dekorasyonlar
* Fabrikalarınızda yetiştirilecek ve daha sonra işlenecek çeşitli mahsuller
* Tamamlanması gereken görevlerle komik, karizmatik kasaba halkı
* Kasabanızın madeni keşfedilecek ve toplanacak antik eserlerle dolu
* Bakılması gereken güzel hayvanlar
* Yönetilecek ve büyütülecek çiftlikler
* Adalardan getirilen egzotik ürünler
* Hayvanları bile yetiştirebileceğiniz, parçalarla yapılan bir hayvanat bahçesi

Township v9.8.0 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

İlçesi-v9.8.1-mod.apk

MOD

İlçesi-v9.7.5-mod.apk

MOD

İlçesi-v9.5.0-mod.apk

MOD

İlçesi-v9.5.0-mod.apk

MOD

İlçesi-v9.4.0-mod.apk

MOD

İlçesi-v9-2-0-mod.apk

MOD

İlçesi-v9-1-1-mod.apk

MOD

İlçesi-v9-0-0-mod.apk