Trash Tycoon boşta tıklayıcı v0.9.8 MOD (Sınırsız Altın) APK

Açıklama:

Gezegenimizde her gün çevreye ne kadar çöp atıldığını biliyor musunuz? Çok büyük bir sayı ve bunu hayal bile edemezsiniz. Bunların arasında çevreyi korumak için belirli bir miktar atıkla geri dönüştürebilir ve yeniden kullanabiliriz. Atık geri dönüşümünden ilham alan ve işten zengin olma oyunu üretilir, herkese insan değeri ve eğlence değeri getirir. Sizi Trash Tycoon: Idle Clicker & Simulator & The Business Game ile tanıştırmak istiyorum. Çöplükte zengin olma sürecini simüle eden oyun, telefonda heyecan verici. Oyunu bu kadar çok insan arasında bu kadar popüler yapan şeyin ne olduğunu bulalım.

ÖYKÜ

Trash Tycoon dünyasına girin ve büyükbabanızdan terk edilmiş bir çöplük miras alın. Bu çöplük, anavatanınızın eteklerinde bir yerde. Miras kalan bir çöp sahasına geldiğinizde bir çöp toplayıcı ile karşılaşacaksınız. Bu kişi aslında yıllardır burada geri dönüşüm yapan dedenizin asistanı. Şimdi eski, klasik manuel kompresörlerde ilk kuruşunuzu kazanmaya başlayacaksınız. Ardından, kendi iş başarı hikayenizi yazabilir misiniz? Kendinizle tanışmak için lütfen bu oyuna katılın.

HER TÜRLÜ ATIK ARITMA VE SINIFLANDIRILMASI İÇİN YAPI MODELLERİ
Trash Tycoon ile oyuncular, atıkları işleyebilecek ve birçok insanın ihtiyaçlarını karşılayabilecek büyük fabrikalar inşa edip geliştirebilecekler. Oyun size birçok benzersiz özelliğe sahip, geri dönüştürülebilir atıkları işleyebilen ve yeniden oluşturabilen modern ekipman sunuyor. Her tür atığı ayrı ayrı toplayıp ayıracak ve ardından çevre için gerçek çöp haline getirecek. Makineleri sorunsuz bir şekilde beslemeyi ve kontrol etmeyi keşfedin ve öğrenin.

ŞEHİRDEKİ TÜM TAHRİP EDİLEN YERLERİN TEMİZLENMESİ
Trash Tycoon, dünyanın en kirli yerlerini temizlemenizi sağlayan bir oyundur. Kıyı bölgelerinden gelen ve turistlerin günlük ihtiyaçları olan tüm atıkları topluyor, deniz suyunu daha temiz, daha az kirli ve daha az kokulu hale getiriyoruz. Ayrıca Rub al Khali çölü, Mendenhall Buzulu, Amazon ormanı ve daha pek çok yer, tazeliğini ve doğal güzelliğini geri kazandırmak için tarafımızca temizlenip arındırılmaktadır. Bunlar sadece çöp toplama ve geri dönüşüm işleri olsa da bunu yaparak zengin olabilirsiniz. Ünlü çöp fabrikasının kralı olun.

İlgini Çekebilir  Sniper 3D v4.24.0 MOD APK — SINIRSIZ PARA HİLELİ

OYNAMASI ÇOK KOLAY VE HERKES İÇİN
Belki bu sadece bir simülasyon oyunudur, bu yüzden arzu ve tutkusu olan varsa katılmaktan çekinmeyin. Sadece birkaç dokunuşla, bir yığın çöpü işleyebilir ve büyük parçalar halinde sıkıştırabilirsiniz. Organik atık ise, bitkilere besin ve takviye sağlayan organik gübreye dönüştürülebilir. Veya inorganik atıksa, çevreyi korumak için hala kullanımda olanları geri dönüştürmeyi düşünün. Ayrıca önemli miktarda para kazanacağınız borsalarda da satabilirsiniz.

SON DERECE YENİ VE ÖZEL KALİTELİ GRAFİKLER
Üretici, oyuncuya kasıtlı olarak doğrusal bir grafik ekran verdi, ancak tüm görüntüleri çok yaratıcı bir şekilde birleştirir ve örerek birçok oyuncunun dikkatini çeker. Ayrıca arayüz ekranındaki renk tonları uyumlu bir şekilde koordine edilmiştir. Görmeleri kolaydır ve oyunculara oynarken neşe ve rahatlık hissi verirler. Ayrıca, her bir resim, her insanın kalbinde bir vurgu ve unutulmaz bir izlenim yaratarak, hassas ve dürüst bir şekilde çizilmiştir.

TAKIMIMDA ÇÖP KAMYONLARI TOPLA
Çöplerin arıtma sahasına taşınması ve taşınması için kamyonların varlığı esastır. İhtiyaçlarınıza göre atıkları bir yerden başka bir yere taşıyabilen bir cihazdır. Size sadık kalacak ve ekibinizde üretken olmanıza yardımcı olacak sürücüleri bulun ve seçin.

Özellikler:

* Trash Tycoon madencilik simülatörü, kalıcı bir internet bağlantısı gerektirmez.
* Bu atıl inşaat oyununu tek elinizle oynayabilirsiniz, bu yüzden metroda, otobüste ve hatta tuvalette oynamak zor değildir.
* Hayat simülatörü oyununu oynamadığınız sürece bazı çöpler çevrimdışı olarak toplanacaktır.
* Çöp kralı boşta tıklama oyununda can sıkıcı reklamlar yok (bir tahmin oyununda rahatsız edici reklamlar olmamalı, sence de öyle değil mi?
* Bu grafik kalitesi için boşta kalma simülatör oyunumuz çok az yer kaplar, bu yüzden Wi-Fi olmadan bile indirebilirsiniz!

Trash Tycoon boşta tıklayıcı v0.9.8 MOD (Sınırsız Altın) APK Ücretsiz İndir

MOD

çöp kralı-v0.9.8-mod.apk

MOD

çöp kralı-v0.9.01-mod.apk

MOD

çöp kralı-v0.7.11-mod.apk