VAKA Animatronik Korku oyunu v1.59 MOD (Sınırsız Yaşam + Reklamsız) APK

Açıklamalar :

Vaka: Animatronics (Mod, Unlimited Lives) – Çeşitli seçeneklerle karşımıza çıkan en popüler ve ünlü korku görevlerinden biri ve şimdi sıra mobil cihazları tercih eden hayranlara gelmişti. Oyunun aksiyonu, işten sonra karakolda oyalanan John Bishop adlı bir polis memuruna dayanıyor ve hileli bilgisayar korsanı bölgedeki elektriği kapatıyor. Şimdi John’a sadece kabustan kurtulmasına değil, yardım etmelisin. Ama aynı zamanda olan her şey için bir açıklama bulmak için. Atmosferi ileten mükemmel stilize grafikler. Vaka: Animatronik – korku! Ve Rus dilinin desteği sadece oyunun hoş izlenimini tamamlıyor.

Oyunu keşfedin

Case’de yer alan her oyuncu, korku unsurları aracılığıyla son derece kaotik duygular ve korku yaşayacak ve bu oyun getiriyor. Bir polis karakoluna gelirler; Bu trajik sonucun nedeni, çalışanların çok geç çalışması ve tarihin burada başlamasıdır. Tüm oyuncular gözden geçirilmiş bir dedektif rolünü oynayacak. Geceleri görevleri yerine getirmelisiniz. Şu anki ruh haliniz iş yorgunluğuyla dengelenmiyor. Aniden eski bir arkadaşınızdan bir telefon alıyorsunuz; Bu tarihin dönüm noktasıdır; Dünyayı ve hayatını alt üst edecek. Adamın çalıştığı karakol tamamen trafiğe kapatılır. Bu polis departmanındaki tüm güvenlik ve güvenlik sistemleri hacklendi. Gözlerinin önünde büyük çaplı bir terör yaşanıyor. Tüm çıkışlar haydutlar tarafından bloke edilir ve engellenir. Ancak, bu oyundaki en ciddi sorun bu değil.

Tarihteki ana gelişmeler

Case, tüm oyuncuları her oyuncuda ölüm olan bir korku hikayesine götürecek. Birileri onları bu bölgeden izliyor. Parlayan kırmızı gözler, karanlık köşelerden son derece tehlikeli ve barbar görünüyordu. Metal bölümünün gürültüsünden dolayı son derece korkmuş hissederler. Korkunç ve korkunç bir şey bu alanı kontrol etmektir. Göreviniz, neler olup bittiğini incelemek ve öğrenmek. Hayatta kalmak ve karanlık ve zorlu gecenin üstesinden gelmek için hayatını korumalısın. Oradan, tüm bu çılgınlığı kimin sürdüğünü hızlıca inceleyebilir ve öğrenebilirsiniz. Bu platformun oyunculara getirdiği tüm duyguları hemen oyunda hissetmek.

başlıca Özellikleri

Kasa birçok farklı yaş grubu için uygundur, bu nedenle bu platformun oyuncu tabanı son derece geniştir. Gizli işlev, bu oyundaki özel işlevlerden biridir. Bu oyundaki tüm nesneler cankurtaran olabilir. Tehditlerden kurtulmak için dolaba veya masanın altına saklanabilirsiniz. Bu oyunda tehlikelerden kurtulmak için sürekli hareket etmeniz gerekiyor. Gizlenen ölümden kaçmak için bir yol yaratmalısın. Parlak bulmacaları çözün, kaosun nedenini bulun ve verilen tüm görevleri yapın. Hikayenin nedenlerini bulabilmeniz için güvenlik kamerasını akıllıca kontrol edin.

İlgini Çekebilir  Hacker tap tycoon simulator v2.3.1 MOD APK — SINIRSIZ PARA HİLELİ

Oyunda hayatta kalma misyonu

En kritik görevlerden biri olması durumunda hayatta kalın ve kendi hayatınızı koruyun. Sadece yanlış bir adım veya acele bir karar onu öldürebilir. Bu, oyuncuların stresi azaltmasına ve son derece rahat hissetmesine yardımcı olan oyunlardan biridir. Oyunumuza gelin, en eşsiz ve heyecan verici korkuyu yaşayın.

Özellikler :

gizlemek
Bölgenizdeki nesne kurtuluşunuz olabilir. Animatronikler, dolaba veya masanın altına çömeldiklerini göremez!

Hareket halinde kalın
Hareket halinde kalın, bir animatronik görseniz bile amansız ölümden kaçabilirsiniz. Herşey sana bağlı!

bilmeceleri çöz
Bu ürkütücü kaosun nedenini bulmaya çalışın ve korkunç görevleri tamamlayın!

dinlemek
Sadece gözlerinize güvenmeyin! Çevrenizi tam olarak dinleyin, her başıboş gürültü durumu tamamen değiştirebilir.

Tableti kullanın
Diğer odalarda durumu kontrol altında tutmak için güvenlik kameralarını kontrol edin. Ancak tabletin pil ömrüne dikkat etmeyi ve şarj istasyonunu zamanında kullanmayı unutmayın.

Hayatta kalmak
Ölüm sadece bir yanlış adım olabilir.

Durum: Animatronik Mod özellikleri:

Sınırsız hayat

hiçbir reklam

CASE Animatronics Korku oyunu hakkında son sözler

Vaka: Animatronik, onları oyun boyunca korkutup strese sokmak için mükemmel bir oyundur. Oyun, özellikle Cadılar Bayramı’nda hafta sonları arkadaşlarla oynamak için idealdir. Bu oyunda gizemli bulmacaları keşfetmeye hazır mısın?

MOD

a

MOD

case-animatronik-v1.57-mod.apk

CASE Animatronics Korku oyunu Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.