Vegas Crime Simulator 2 Apk Mod Para Hilesi APK İndir 3.0.1

İçindekiler

Vegas Crime Simulator 2 Apk Mod Para Hilesi APK İndir 3.0.1

Vegas Crime Simulator 2 Apk, herkesin arkadaşlarıyla iyi vakit geçirmesi için tonlarca aktivite ve sonsuz eğlence içeren bir açık dünya suç simülasyon oyunudur. Oyun ayrıca, herkesin yeraltı dünyasının en iyi karakteri olmasına ve tüm yeraltı görevlerini yönetmesine izin veren devasa bir tek ödeme sistemine sahiptir. Sadece bu da değil, aynı zamanda oynanışa selefine kıyasla birçok güzel ekleme var ve genellikle herkes için en heyecan verici deneyimi vaat ediyor.

Vegas Crime Simulator 2’ye ilk kez gelen oyuncular, heyecan verici suç çetesi faaliyetleriyle dolu bir metropol tarafından karşılanır. Bu, ağır atış, hızlı yarış ve çeşitli tehlikeli maddelerin taşınmasını içerir. Başarılı gangsterlerin yolundaki herkes için mümkün olan en iyi deneyimi sağlamayı vaat eden, şehir genelinde giderek daha fazla yeni içeriğin kilidi açılıyor.

Oyuncunun oyundaki ana faaliyeti, envanterindeki silahlarla şehirleri yok etmek ve oradan öldürme zincirleri oluşturmaktır. Oyuncunun düşmanları polislerden gangsterlere kadar uzanır ve deneyimi belirli güçlere karşı çeşitlendirir. Harika olan şey, oyuncuların ne kadar çok ortam yok ederse, o kadar çok jeton kazanmasıdır. Kirli paralar kazanırken eğlenmek en heyecan verici duygudur.

Size bolca zevk veren suç faaliyetlerinin ilk baskısının devamına hoş geldiniz. Bu doğru – Bu, Android için Vegas Crime Simulator 2 Apk. Olaylar gözlerinizin önünde gelişirken, zorlu sokak yaşamını deneyimlersiniz. Kötülük ve günah şehrinde ellerini kirletmek. Ana hedefiniz yolunuzda kargaşa ve yıkım bırakmak.

Oyuncular, hangi tarafa katılmak istediklerini seçebilir, çeteleri yıkmak için yetkililerle taraf tutabilir veya başarılı suç örgütünü yönetebilir. Eksiksiz ve 3B bir açık dünyada geçen burada kesinlikle gevşeme yok. Katıldığınız taraf ne olursa olsun mükemmel olmanız gerekecek. Bir suçlu olarak oynuyorsanız, şehir genelinde kargaşayı dizginlerken en iyi dövüş becerilerini göstermeniz gerekecek.

İlgini Çekebilir  Hundred Days v1.2.6 FULL APK — TAM SÜRÜM

Vegas Crime Simulator 2 Android Oyun

Ayrıca kötülüğe ve adaletsizliğe karşı isyan etmeyi teklif ederseniz, şehri barışçıl hale getirmek için savaşacaksınız. Sonuç, oyuna hakim olmak için silah sesleri ve kovalamacalarla karıştırılmış heyecan verici bir eylemdir.

Sürekli ateş ederken şehirde yüksek hızlarda yarışmak, son derece tatmin edici ve kana susamış bir deneyimdir. Yolsuz Hükümet yetkilileri yolunuza çıkmaya çalışırken haydutlarla yüzleşmek oyuna yeni bir anlam kazandırıyor. Ancak, onlarla savaşmanız ve şehre barış getirmeniz veya yüksek bir mafya patronu unvanını savunmanız gerekecek. Sonunda, seçim senin.

Vegas Crime Simulator 2 Yükseltme, en iyi durumda kalmayı başlatmak için karakterinizin gücünü ve dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur. Oyunda bazı seviyelere ulaştığınızda elde ettiğiniz ücretsiz güçlendirmelerden yararlanın. Ek olarak, kıyafetlerini seçerek karakterinizi kendi moda zevkinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Karakterlerinizin sert görünmesi için bandanalar ve diğer kıyafetler satın almak size kalmış.