Vegas Crime Simulator 2 v2.9.8 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Vegas Crime SIMulator 2 (Unlimited Money) – Bir nevi yaşam simülatörü olan aksiyonun devamı için bu durumda olayların geliştiği şehir önemli bir rol oynuyor. Bu projede günahın ve günahın şehri Las Vegas’a gitmeniz gerektiğini tahmin etmek zor değil. Seri, geliştiricilerin oyunculara neredeyse tam hareket özgürlüğü vermesi nedeniyle oyuncuların tanınmasını sağladı, kendiniz bir geliştirme stratejisi seçebilir, örneğin bir suç örgütüne veya hükümete katılıp suçluları yok edebilirsiniz. bir kumarhanede ikramiyeyi kazanmaya çalışın. Oyunun tam hareket özgürlüğüne sahip devasa bir açık dünya yarattığı göz önüne alındığında, bir meslek seçerken kendinizi sınırlayamazsınız.

arka fon

Vegas Crime Simulator 2, ünlü bir suç patronu hakkında aynı adlı simülasyon oyununun devamıdır. Ayrıca bu yeniden ihracatta, sokakların kralı bir dizi güçlü silah ve araçla daha da vahşi.

Önceki bölümde olduğu gibi, Vegas Crime Simulator 2’nin görevi oldukça basittir. Esas olarak, şehir suçlularının size saygı duymasını sağlamak için bir şeyler yapmalısınız, buralarda kimin patron olduğunu onlara kanıtlamalısınız.

Ancak yeteneklerinizi sergilerken birçok güç boş boş oturmaz. Hükümet, diğer çete, hainler ve suç ailesine yeni katılanlar. Devlet seni arıyor. Ve gangsterler bölgeyi hızla soymak ve işinizi devralmak istiyor. Bu insanların canınızı sıktığı, bazen tehlikeye attığı zamanlar vardır. Ama sonunda seninle sadece numara yapıyorlar. Çünkü bu sefer öncekinden daha güçlüsün.

Oyun stili

Bu 3D simülasyon oyunu, suç patronuna dönüşmenize ve her tarafa yayılmış tüm düşmanlarla birlikte savaşmanıza olanak tanır. Oyun boyunca, atış, yarış ve dövüş ile birçok çekici aksiyon savaş ekranı var. Ve elbette, herhangi bir yolda ustalaşmak için modern ulaşım araçları gereklidir: arabalar, tanklar ve hatta helikopterler. Sokaklarda yarış arabalarıyla sürün, tankların ve helikopterlerin sokakları ele geçirmesine ve yolunuza çıkan herkesi süpürmesine izin verin.

Karşılığında tüm gangsterleri ayıklayacak, hükümeti karalayacak ve yeni bölgelerin kontrolünü genişleteceksiniz. Puanınız hızla artacak ve sokak mafyasının büyük ikonu olacaksınız.

Vegas Crime Simulator 2’de oyuncular için birçok görev bulunuyor. En önemli görev, bölgenin genişletilmesi olmaya devam ediyor. Yeni fethedilen her konum, haritada kendi simgesiyle işaretlenir. Görkemli kumarhane alanı veya askeri üs gibi özenle korunan alanlara saldırmaktan korkmuyorlar. Her düşman öldürdükten sonra silahlarını ganimet olarak alabilirsiniz. Ve aynı zamanda daha fazla deneyim puanı toplayın, sırayla siz ve çete için yeni silahlar açacak yetenekler.

Nihai büyük hedefe ulaşmak için, sıkıcı mücadeleye aldırmazsınız. Yol boyunca birçok farklı klanı içeriden yok etmek için çalışabilirsiniz. Ne kadar çok savaşırsanız, etki alanınız o kadar genişler.

Yol boyunca rastgele öğeleri toplamayı unutmayın. İlk yardım çantaları, dergiler, silahlar, zırhlar… mücadelenizi uzatmak için çok işinize yarayacak.

karakter yükseltme

Bir gangster rolünü oynadığınızda, hem gücü, el becerisini, dayanıklılığı hem de silahları geliştirmek için sürekli olarak karakterinizi geliştirmenin ve güçlendirmenin yollarını bulmayı unutmamalısınız.

Daha sonra her türlü süper yetenek ve silaha tanık olacaksınız. Örneğin, yüksek uçmak ve serbestçe zıplamak için bacaklara iki roket takılır. Süper vuruş, tek bir adam öldürmek için süper vuruşlar yaratmanıza yardımcı olur veya süper iniş, bir düşman kalabalığının ortasında yumuşaktır ve şiddetli bir bomba patlamasına neden olur.

Özellikler :

Keşfedilecek devasa bir 3D açık dünya şehri

Her şeyden önce, Vegas Crime Simulator 2 Android oyuncuları, oyundaki fantastik dünyaları keşfetmekten kesinlikle heyecan duyacaklar. Keşfetmeniz için devasa 3D açık dünya şehri ile oyun, gangster dünyasını özgürce keşfetmenizi ve yaratıcı oyun tarzlarınızla sınırsız eğlenmenizi sağlar. Büyüleyici hikaye boyunca size rehberlik edecek birden fazla görevi üstlenmekten çekinmeyin. Birçok ilginç macera ile şehrin her yerinde farklı yerleri keşfedin. Ve oyun boyunca hiçbir şeye zorlanmıyorsunuz, seçimler sizin ve sonuçlar da sizin.

İlgini Çekebilir  Metal Shooter: Run and Gun v1.100 Sınırsız PARA Hileli – Mod Apk

Hikayeyi takip etmek için önemli görevleri tamamlayın

Vegas Crime Simulator 2’de Android oyuncuları, sürükleyici ve büyüleyici hikaye boyunca onlara rehberlik edecek çeşitli farklı görev ve görevlerle yüzleşme fırsatına sahipler. Ve çeşitli zorluklarla, sağlanan görevler sizi gangster eyleminin birçok benzersiz ve heyecan verici parçasıyla tanıştıracak. Silah soygun görevlerinde askeri üssün içindeki tüm orduyla yüzleş. Onları alt ederken diğer mahalle gangsterlerine meydan okuyun. Ayrıca şehri keşfederken diğer birçok aptal ve eğlenceli görevle eğlenin.

Ödüllerinizi almak için her gün oyuna dalın

Deneyim boyunca, oynamak için burada olmasanız bile her zaman harika oyun içi ödüller alabilirsiniz. Hızlı ödüllerinizi talep etmek ve haftalar boyunca biriktirmek için oyuna günlük olarak giriş yapın. Aynı zamanda oyun, şehrin her yerine gizlenmiş ve onları bulduğunuzda özgürce toplayabileceğiniz birçok özel ödül de sunuyor. Gangster maceralarınızı daha keyifli hale getirecek çok sayıda zengin ve faydalı ganimete erişin.

Karakterlerinizi geliştirin ve yeni güçlerin kilidini açın

Vegas Crime Simulator 2’de gangsterlerin fantastik dünyasına girmeye ve destansı gangster aksiyonunun tadını çıkarmaya hazırlanın. . El becerinizi, dayanıklılığınızı, silah sahipliğinizi geliştirin, liste uzayıp gidiyor.

Tamamlanması gereken ilginç başarılar

Ana oyun ve hikaye ile ilgili görevlerin yanı sıra Vegas Crime Simulator 2, Android oyuncularının ilginç ödülleri tamamlaması ve kilidini açması için birçok ilginç başarı da sunuyor. Her biri oyununuza kendi benzersiz özelliklerini sunan birçok mevcut başarının kilidini açmaya hazır olun. Araba hırsızı ödüllerinizle araba çalmaktan düzenli bir taksi şoförü olmaya ve ödemelerinizi kazanmaya kadar.

Oyunu daha ilginç hale getirmek için birçok süper gücün kilidini açın

Mevcut seviye atlamaları ve başarıların yanı sıra oyun, karakterinize verebileceğiniz birçok özel süper güç de sunuyor. Onu her zaman oyun içi mağazada bulunan birçok özel güce sahip bir süper kahramana dönüştürmekten çekinmeyin. Süper vuruşunuzu açın, böylece tek bir yumrukla rakiplerinizi kilometrelerce uzağa gönderebilirsiniz. Süper İniş Takviyesi sayesinde ayaklarınızın üzerine her düştüğünüzde destansı ve güçlü bir patlama yaratın. İhtiyacınız olan tek şey, şehirdeki mutlak tehdit olmak için güç takviyesi.

Eğlenmek için birden fazla silah

Vegas Crime Simulator 2’de Android oyuncuları, her biri kendi heyecan verici kullanımlarına sahip birçok farklı silahla çalışırken eğlenme fırsatına sahip. Makineli tüfeklerinizi düşmanlara püskürtmekten çekinmeyin veya inanılmaz toplarınızla onları havaya uçurun. Düşmanlarla kafa kafaya yüzleşmek için saldırı tüfeğinizi veya av tüfeğinizi almaktan çekinmeyin. Ve aynı zamanda, oyun aynı zamanda düşmanlara karşı yakalayabileceğiniz ve parçalayabileceğiniz birçok ilginç yakın dövüş silahı da sunuyor. Mevcut birçok seçeneği deneyerek eğlenin ve benzersiz mekaniğinin tadını çıkarın.

Vegas Suç Simülatörü 2 MOD özellikleri:

sınırsız para

notlar

Dükkanda bir şey satın aldıktan sonra çok paranız olur.

Son sözler

Vegas Crime Simulator 2, GTA’ya biraz benziyor, ancak yapılandırma daha hafif, cihaz gereksinimleri daha az katı. Büyük 3D bağlamı, oyunda görünen karakterler ve nesneler abartılı olsa da hala çok gerçekçi ve çekici. Tempo çok hızlı değil, yeni oyuncular en başından itibaren ayak uydurabilir. Vegas Crime Simulator 2, GTA tarzı bir oyun oynamak istiyorsanız oynamanız gereken bir oyundur.

Vegas Crime Simulator 2 v2.9.8 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

vegas-suç simülatörü-2-v2-9-8-mod.apk

MOD

vegas-suç simülatörü-2-v2-9-6-mod.apk

MOD

Vegas-suç simülatörü-2-v2.9.5-mod.apk

MOD

Vegas-suç simülatörü-2-v2.9.3-mod.apk

MOD

Vegas-suç simülatörü-2-v2.9.1-mod.apk

MOD

Vegas-suç simülatörü-2-v2.8.9-mod.apk