Vlogger Go Viral v2.43.24 MOD APK — PARA HİLELİ

Vlogger Go Viral v2.43.24 MOD APK PARA HİLELİ, youtuber olma ve simülasyon oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Tapps Games firmasının üstlendiği android oyun platformunun popüler simülasyon oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimini sağladığınız karakter ile birlikte youtube platformu içerisinde videolar yapmak, paylaşmak ve abonelerinizi arttırarak para kazanmaya çalışmaktır. Vlogger Go Viral v2.43.24 MOD APK PARA HİLELİ ile oyunda yaşanan genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, abone sayılarınızı arttırmak için daha iyi video ekipmanları alarak kolay bir şekilde ünlü olabilirsiniz. Ekipmanlar, daha büyük ofisler, video çekmeniz için farklı içerikler ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Her bir dokunuşun kanalınızı zirveye bir adım daha yaklaştırdığı başıboş tıklama oyunu Vlogger Go Viral ile bir sonraki internet sansasyonu olmaya hazırlanın. Aklınızda bir hayal ve elinizde bir kamera ile başlayın ve yıldız olmaya doğru ilerleyin. Elinizden gelenin en iyisini yapabilecek misiniz?

Video hazırlayın, kanalınızı yönetin, milyonlarca abone ve görüntüleme kazanın, milyarder olun ve zirveye çıkmak için stüdyonuzu ve ekipmanınızı iyileştirin!

Nelerin trend haline geldiğini görmek için kanalınızdaki yorumları takip edin. Trend olan bir konu üzerine video hazırlayın ve videonun viral oluşunu izleyin! Yatak odanızı bile terk etmeden, zengin ve ünlü olmak için yolculuğunuz boyunca tüm konularda ustalaşın. İyi tamam, tuvalet molası verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKANLAR
• Ekipman ve stüdyo eviniz için birçok iyileştirme yapma imkanı
• İçerisinden seçim yapılabilecek birçok konu: kediler, köpekler, yeme içme, oyunlar, müzik, filmler, bilim ve teknoloji ve daha birçok konu!
• Kanalınızı yönetin: fanlarınıza yüksek puan verin, nefret edenlere düşük puan verin (aynı gerçek hayattaki gibi).
• Hazırladığınız videoları gerçekten izleyin!
• Şapkalar! Evet, doğru duydunuz.

İlgini Çekebilir  The Godfather City Wars v1.5.2 MOD APK — SINIRSIZ PARA HİLELİ

SONUNCU FAKAT BİR O KADAR ÖNEMLİ OLARAK
Kravat takan puglar, robot papağanlar, yürüyen ananaslar, geçtiğimiz yılın konsolu ve rahat koltuklar! Dünyaca ünlü bir vlogger daha başka ne isteyebilir ki?

Pekala, işte budur! Hemen şimdi Vlogger Go Viral uygulamasını indirin ve film çekmeye başlayın!