War Commander Rogue Assault v7.2.0 MOD Apk

Açıklama :
Savaş Komutanı Rogue Assault – Savaş bölgelerinin kontrolünü ele geçirmek, savaş gemilerinizi ve tanklarınızı savaş alanında zafere götürmek için düşmanınıza karşı stratejik saldırılar gerçekleştirin. Açık bir PVP çok oyunculu dünyasına sahip bu RTS oyunu, demir gücünden bir ittifak kurmanız için size meydan okuyor. Dünya savaşını gerçek zamanlı olarak kazanmak için füzeler fırlatın, tank savaşlarına komuta edin ve düşman bölgelerini kuşatın.

oyun
War Commander: Rogue Assault, XNUMX. Dünya Savaşı’nda ağır bir askeri komutan olarak oynamanıza izin veriyor. Düşman kuvvetleriyle çevrili, büyüyen ordunuzu yönetmek, düşmana saldırırken ordu üssü istikrarını korumak için bu karmaşık hizipler savaşında avantaj elde etmek için sürekli olarak sayısız farklı görevi tamamlamanız gerekir.

Oyunun asıl görevi seçkin savaşçıları toplamak, onları eğitmek ve düşmana karşı çeşitli savaşlarda onlara liderlik etmek ve önemli kaleleri işgal etmektir. Dünya Savaşı olduğu için War Commander: Rogue Assault’ta yaşananlar, özellikle yandan çok gelişmiş silahlar ve araçlar bazen hayal gücünüzü aşacaktır. Tanklar, helikopterler, özel kuvvetler eskidi, şimdi bu eşyalar daha önceki iki dünya savaşında duyduğunuzdan daha uzun bir menzile, daha güçlü bir menzile yükseltildi.

Grafik ve ses
War Commander: Rogue Assault’daki fantastik dünya savaşı, bir dizi nefes kesici gerçek zamanlı dünya savaşı başlatıyor. Şu anda mobil savaş strateji oyunlarındaki büyük boşluğun farkına varırsanız bir deneyin. Hollywood filmleri gibi grafikler, ince karakter hareketleri, sofistike patlama efektleri, derinlik ve iyi gölgeleme ile zengin renk dağılımı. İnşaat işi net ve somut olarak kavranır, yeni kazanılan araziye göre net bir dönüşüme sahiptir, görsel bir izlenim bırakır ve oyuncular için artan heyecana katkıda bulunur.
Özellikler :
* Sürükleyici 3D çok oyunculu askeri strateji oyunu
* Tek veya PVP RTS savaşları
* Savaş alanında bireysel birimlerin (tank, savaş gemisi, ordu, asker) gerçek zamanlı kontrolü
* Riflemen, Heavy Gunners ve Rhinoceros Tanks’e anında erişim
* Güçlü birimlere ve askeri güce erişmek için seviye atlayın

İlgini Çekebilir  Beelinguapp İngilizce Öğren v2.811 MOD APK — PREMİUM KİLİTLER AÇIK

Bedava Oyna
Ve tüm heyecan verici özelliklere rağmen, Android oyuncuları War Commander: Rogue Assault’un heyecan verici oyununun keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirler. Google Play Store. Gerçek parayla kilidini açmanız gereken belirli oyun içi satın alımlar ve reklamlar olacağını unutmayın.

War Commander Rogue Assault v7.2.0 MOD Apk Ücretsiz İndir

MOD

savaş-komutanı-v7.2.0-mod.apk

MOD

savaş-komutanı-v6-9-0-mod.apk

MOD

savaş-komutanı-v6.7.0-mod.apk

MOD

savaş-komutanı-v6-6-2-mod.apk

MOD

savaş-komutanı-v6.6.1-mod.apk

MOD

savaş-komutanı-v6-4-1-mod.apk

MOD

savaş-komutanı-v6.3.2-mod.apk

MOD

savaş-komutanı-v6.2.0-mod.apk