WarFriends PvP Nişancı Oyunu v5.7.0 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklama:

WarFriends, yeni grafikler ve sezgisel dokunmatik kontroller ve aksiyon ve zorluklarla dolu çevrimiçi PvP kavgaları ile beceri tabanlı gerçek zamanlı bir çevrimiçi nişancı oyunudur. Güçlü askeri silahlar toplayın, bir ordu kurun ve gerçek oyunculara karşı düellolarda çevrimiçi savaş alanlarında savaşa gidin. Bu eğlenceli, hızlı tempolu çevrimiçi PvP düello arenasına atla ve gelmiş geçmiş en iyi kavgacı kahraman ol!

oyun

WarFriends gerçekten de resim ve dokunmatik kontrolleri ve savaşlar ve aksiyonla aşırı doygun PvP kavgaları olan, beceriye dayalı bir nişancı video oyunudur. Son derece etkili silahlar toplayın, bir ordu kurun ve savaşa gidin. Bu zevkle bağlantı kurun ve sonunda tüm zamanların kavga tutkunu olun! Durdurulamaz bir ordu oluşturmak için Yıkıcı Bir Askeri Acemi piyade birlikleri, keskin nişancılar, robotlar, robotlar, tanklar ve daha fazlasını yükseltin. PvP savaşının sıcağında, birliklerinizi yarışmalar için konuşlandırın; Su çulluğu yapın, her seferinde bir tank konuşlandırın, burası gerçekten bir savaş bölgesi ve karar sizin de değil.

Özellikler:

* KÜÇÜK BİR ORDU YARATIN
Durdurulamaz bir ordu oluşturmak için piyade, keskin nişancılar, robotlar, helikopterler, tanklar ve daha fazlasını toplayın. PvP savaşının hararetinde, rakiplerinizi ortadan kaldırmak için birliklerinizi stratejik olarak konuşlandırın; Onları birer birer vurun ya da onları alt etmek için bir tank kullanın – bu bir savaş bölgesi ve seçim sizin.

* MOBA ARENA KAHRAMANI OLUN
Her hafta Arena kapıları açılır, böylece sıralamadan bağımsız olarak eşit şekilde eşleşen maçlarda diğer oyunculara karşı yeteneklerinizi test edebilirsiniz. Farklı arena kurallarını deneyin, beceriye dayalı hızlı PvP düellolarında oyunculara karşı savaşın, kraliyet ödüllerini toplayın ve zafer kazanın.

* ZAFER İÇİN TAKIM
Dereceli PvP maçlarında yanınızda savaşmaları için arkadaşlarınızı toplayın. Uluslararası palavra hakları lider tablolarının zirvesine çıkmak için savaşın. Askeri ittifaklar kurun, küresel ün kazanın ve gerçek dünya arkadaşlıkları kurun.

İlgini Çekebilir  WhatsApp Plus v17.30 (v2.23.4.79) APK — Çevrimiçi Durumunu Gizleme (MART — 2023)

* İNANILMAZ ATEŞ GÜCÜNÜ KEŞFEDİN
Tabanca ve keskin nişancı tüfeklerinden pompalı tüfeklere ve bazukalara kadar eksiksiz bir silah cephaneliği toplayın. Her silah türünde ustalaşın ve savaş alanlarında efsanevi bir nişancı olun!

WarFriends PvP Nişancı Oyunu v5.7.0 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

savaş arkadaşları-v5.7.0-mod.apk

MOD

WarFriends-v5-3-0-Mod.apk

MOD

savaş arkadaşları-v4.7.5-mod.apk