WARSHIP BATTLE 3D 3.6.7. Dünya Savaşı vXNUMX MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

WARSHIP BATTLE 3D İkinci Dünya Savaşı (Sınırsız Para) – oyunun konusu sizi büyük ve silahlı bir savaş gemisinin kaptanı için oynayacağınız İkinci Dünya Savaşı zamanlarına götürecek, asıl göreviniz kırmak olacak düşman takviyeleri ve düşmanları kesin. Eylemlerinizle savaşın sonucuna karar veren, savaş geminizi geliştiren, daha yönetilebilir ve daha güçlü hale getiren sizsiniz. En güçlü silahları ve silahları yükleyin. Ve yüksek kaliteli grafikler ve basit ve sezgisel kontroller sizi oyunun bir saati bile geciktirmez.

oyun

WARSHIP BATTLE: 3D World War II’de tüm işlemler hızlı bir kılavuz ile ekranda görüntülenir. Bence alışma süreci hızlı ve tamam çünkü çoğu diğer 2. Dünya Savaşı dövüş oyunlarına benziyor. Ekranın altında: sol el navigasyon tuş kümesi, HP çubuğu savaş gemisinin “sağlık” durumunu kavramak için ortada, sağ el mühimmat ve silahlar ve gemi onarım araçları.

Ekranın sol tarafında hız ve haritayı gösteren bir düğme bulunur. Ve sağ üst köşede oyun sırasında sürekli değişen küçük görevler gösteriliyor. Özellikle, çekim yönünü ayarlamak için cihazı ileri veya geri eğmeyi destekleyen yeni bir özellik var. Bu yeni ve her yönden düşmanların olduğu savaşın kalbine gittiğinizde çok heyecan verici.

Zaferler sayesinde puan biriktireceksiniz. Savaş geminizi özelleştirmek ve yükseltmek için puanları kullanın. Her savaş gemisinin farklı özellikleri ve güç parametreleri olacaktır. Her seviye atladığınızda, silahları veya radar, torpidolar, kalkanlar, silahlar gibi farklı parçaları yükseltme arasında seçim yapacaksınız ve savaş gemisini daha güçlü ve daha dayanıklı saldırı gücüne sahip olacaksınız.

Denizde, her harekâtta yalnızca baştan atanan büyük görevler değil, aynı zamanda savaş alanında bir yerlerde küçük ve gizli görevler de vardır. Sadece ekranın sol üst köşesindeki talimatları takip edin ve bu gizli görevlerin getirdiği yüksek puanlara şaşıracaksınız. Eh, oyundaki tüm büyük kampanyalar, büyük ve küçük görevler, XNUMX. Dünya Savaşı tarihindeki gerçek bilgilerden alınmıştır. Tarihi bilgileri gözden geçirerek oyun oynamak çok ilginç değil mi?

şiddetli ve yoğun

Diğer II. Dünya Savaşı savaş gemisi oyunları gibi stilden bahseden WARSHIP BATTLE: 3D World War II, aynı zamanda Scharnhorst, USS Arizona ve HMS Bulldog gibi tarihi gerçek tasarıma sahip bir dizi büyük savaş gemisi arasındaki bir deniz savaşıdır… Oyun sırasında, denizde savaş alanından gelen, düşmanın oluşumu, karşılaşılacak savaş gemisi sayısı ve düşmandan gelen güçlü silahlar, sürekli olarak zor durumlarla karşı karşıya kalır.

İlgini Çekebilir  Battle Knife v1.4.2 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

Oyunun oldukça hızlı olduğunu da eklemek gerekir. Yıldız savaş gemisinin kişiselleştirilmesi oldukça yavaş olduğu için ilk girildiğinde, aldatılması kolaydır. Ancak savaşırken, savaşın hızına yetişmemek normaldir.

WARSHIP BATTLE: 3D World War II oynayın, “ateşli savaş” kavramının ne olduğunu anlayacaksınız. Dramatik karşılaşmalar, ardından ateş edin, tüm silahları düşmanın devasa gemilerine koyun, vurulan bombalar şiddetle yanıyor, patlayıcı etkisi yükselen bir duman, ateş ve duman sütunu yaratıyor… Bunlar, bir akıllı telefon oyunu oynuyorum diyorsanız, inanmak gerçekten zor. Gerçekten harika gibi

Grafik ve ses

Bir deniz savaşı oyununu bilmek bile, geminin görünümünün tasarımına harcanan çabanın neredeyse %60’ını yatıracaktır. Ama WARSHIP BATTLE: 3D World War II’ye girdiğimde her şey düşündüğümden daha iyiydi. Mobil oyunun boyutu bazen oldukça küçük olsa da ortaya çıkan her gemi, her detayıyla tam bir simülasyondur. Ama ben de bu oyunu bir tablette oynamanızı tavsiye ederim, harici hoparlörler ekleyin çünkü simülasyon görüntüsü keskin, ses çok yüksek ama küçücük ekranın önünde oturmak boşa gidiyor.

Bu oyunu oynarken sevdiğim bir nokta ise ortamı 360 derece dönebilecek şekilde ayarlayabilmesi. Kontroller sayesinde (cihazı eğerek) tüm savaşı görebilir, düşmanın konumunu belirleyebilir ve saldırmak için zayıf noktaları bulabilirsiniz. Oyuna girmeden birkaç dakika önce, deniz savaş geminize bakmak için arkanızı dönerek yavaşça biraz dolaşabilirsiniz. Denizde yüzme hissi çok tatmin edici.

Özellikler :

* Kompakt uygulama boyutuna rağmen yüksek kaliteli 3D grafikler
* Otantik İkinci Dünya Savaşı* dönemi savaş gemileriyle hızlı* tempolu deniz savaşları
* Savaşı kazanmak için savaş gemilerinizi farklı silahlar ve parçalarla özelleştirin
* Gerçek İkinci Dünya Savaşı deniz savaşlarına dayanan bölümler ve gizli görevler.

SAVAŞ GEMİSİ SAVAŞI: 3D XNUMX. Dünya Savaşı MOD Özelliği:

sınırsız para

Oyun çöktü mü?

Oyunu açarken lütfen internet bağlantısını kesin.

WARSHIP BATTLE 3D 3.6.7. Dünya Savaşı vXNUMX MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

savaş gemisi-savaş v3.6.7-mod.apk

MOD

savaş gemisi-savaş v3.6.1-mod.apk

MOD

savaş gemisi-savaş v3.6.0-mod.apk

MOD

savaş gemisi-savaş v3.5.5-mod.apk

MOD

savaş gemisi-savaş v3.5.1-mod.apk

MOD

savaş gemisi-savaş-v3-4-8-mod.apk