Wasteland Story Survival RPG v2023.03.18b MOD (Yüksek hasar) APK

Açıklamalar :

Wasteland Story, iki boyutlu yan kaydırma düzenine sahip kıyamet sonrası bir dünyada geçen bir aksiyon rol yapma oyunudur. Belki de dünya çapındaki oyuncular, bu materyalin sıkıcı olduğu ve yeni zorluklar veya fırsatlar sunmadığı sonucuna varmışlardır. Bu oyun, benzersiz iki boyutlu küp şekli ile kalabalığın arasından sıyrılıyor. Alışılmadık yapısı nedeniyle bu form, alışılmadık konulara ilgi duyan ve daha fazla bilgi edinmek isteyenler için önerilir.

İçindekiler

WASTELAND HİKAYESİ MOD APK SINIRSIZ PARA

Issız bir çorak araziden sağ kurtulanlar, tehlikeli canavarlara ve mutasyona uğramış düşmanlara karşı savaşmalıdır. Bu düşmanları yenmek için hiç bitmeyen zorlu bir savaş. Yaşananların dünyada eşi benzeri olmadığı zaten belirtilmişti. Kendi türlerinin devamını sağlamak için bir mücadele içindeler. Bu insanlar sadece dünyayı kurtarmaya yönelik görkemli planlardan değil, aynı zamanda kahramanların niteliklerinden de yoksundur. Bu canavarların onların sonunu getirmediğini varsayarsak. Kendilerine en yakın olanlara karşı en savunmasız olabilirler. İnsanların aç olduklarında risk alma olasılıkları daha yüksektir.

Oyuncuya kendi karakterini yaratma fırsatı verilir. Oyunda ilerlemek için oyuncular oyun içi mağazadan çeşitli öğeler satın alabilir ve onları karakterleriyle donatabilirler. Dövüş sırasında, başta altın olmak üzere çeşitli eşyalar büyük olasılıkla kucağınıza düşecek. Bu malzemelerin her biri benzersiz özellikleri nedeniyle değerlidir. Eğer sahip olursanız, hayatın önünüze çıkardığı engellerin üstesinden gelebilirsiniz. Yararlı malzemeleri ve paha biçilmez emanetleri biriktirmek, bir kale inşa etmenin ilk adımıdır. Ganimetinizden en iyi şekilde yararlanmak için, gücünüzü artıran öğeleri toplamaya öncelik verin. Öte yandan, sığınak oyunun en önemli yönüdür. Sığınağınız bombalanırsa, içindeki her şey büyük ihtimalle yok olacaktır. Düşmanınızla yüzleşmek için kalenizi terk ederseniz, sürpriz bir saldırı başlatacaklar. Bunu engellemelisiniz.

ÇÖP HİKAYESİ MOD APK

Wasteland Story: Survival RPG Mod APK, Wasteland Story: Survival RPG APK’nin PRO sürümüdür. Wasteland Story: Survival RPG Mod APK’yı kullanarak, içindeki tüm görevleri ve gereksinimleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Çoğu zaman sadece ödül almak için çok fazla zaman veya para harcamanız gerekir, ancak Wasteland Story: Survival RPG Mod APK’yı kullanarak genellikle hedeflerinize çok kısa sürede ulaşırsınız. Wasteland Story: Survival RPG Mod APK, rakiplerinizi geride bırakmanız için harika bir yoldur. Şimdi APKCAP Wasteland Story: Survival RPG APK’da ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu işlemin hiçbir maliyeti yoktur ve güvenle kullanabilirsiniz.

İlgini Çekebilir  QuickEdit Metin Düzenleyicisi v1.9.11 PRO MOD APK — TAM SÜRÜM

Wasteland Story Survival RPG v2023.03.18b MOD (Yüksek hasar) APK Ücretsiz İndir

MOD

Wasteland-story-v2023.03.08c-mod.apk

MOD

Wasteland-story-v2023.03.08c-mod.apk

MOD

Wasteland-story-v2023.02.26a-mod.apk

MOD

Wasteland-story-v2023.02.23a-mod.apk

MOD

Wasteland-story-v2023.02.20a-mod.apk

Wasteland Story Survival RPG Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.