Westland Survival Apk Mod Menü İndir 5.6.1

İçindekiler

Westland Survival Apk Son Sürüm

Vahşi Batı’nın zorlu koşullarında hayatta kalabilecek tuza sahip olduğunuzu kanıtlayın. Hayatta kalmanızın tehlikede olduğu bir MMORPG oyununda aksiyona katılmak için Westland Survival Mod Menü APK İndir. Evinizi inşa edin, toprağınızı koruyun ve geçimini sağlamak ve insanlara adaleti geri getirmek için bu devasa açık dünyayı keşfedin.

Arazileri atınız üzerinde dolaşabilir, yiyecek için geyik ve bufalo avlayabilir, ardından kampa geri dönebilir ve evinizi büyütmek için kereste toplamak için ormana gitmeden önce yemek yiyebilirsiniz. Bu oyundaki gerçekçilik, onu bu kadar bağımlılık yapan şeydir. Vahşi Batı’da yaşamanın nasıl bir şey olduğunu her gün tam olarak deneyimleyeceksiniz.

Ama dikkatli ol, elinde silah olan tek oyuncu sen değilsin… Oyun boyunca, seni soymak isteyen veya bir Meksikalı Standoff’ta sana meydan okumak isteyenler de dahil olmak üzere düşmanlarla karşılaşacaksın. Silahını çekmeye ve bu haydutlara biraz adalet vermeye hazır olduğundan emin ol!

Oyunda, daha sonra bir şeyler inşa etmek ve arazi üzerindeki iddianızı genişletmek için kullanabileceğiniz çeşitli cevherleri ve diğer kaynakları bulmak için Vahşi Batı’daki farklı alanları keşfedeceksiniz. Giysiler, eviniz için şeyler ve daha fazlası gibi kendiniz için öğeler üretebileceksiniz.

Topraklarda dolaşırken, arazinin tüm tehlikeleriyle karşılaşacaksınız – ve hiçbiri diğer oyunculardan daha tehlikeli değil! İnsanlar soymak, eğlence için öldürmek veya başka türlü yanlış yapmak için dışarı çıkacaklar, bu yüzden tüm bu tehditlere karşı kendinizi savunmaya hazır olduğunuzdan emin olun.

Oyun, oynarken kesinlikle eğlenceye katkıda bulunan büyüleyici konsol düzeyinde grafiklere sahiptir. Oyunda gerçekten varmış gibi hissedeceksiniz, bu da saatlerce oynamayı daha da eğlenceli hale getiriyor.

Westland Survival Apk Nasıl İndirilir?

 • Westland Survival sayfasından en üstte bulunan Şimdi İndir bölümüne tıklayın.
 • Biraz bekledikten sonra sizi Google Drive indirme linkine götürecektir.
 • Google Drive’den oyunun hileli apk dosyasını indirin
 • İndirdiğiniz Westland Survival apk dosyasını telefonunuza kurun
 • Ve Westland Survival Oynamaya başlayın.
 • Link çalışmadığı durumlarda (güncelleme gelmiş olabilir) kırık link bildirimden yada yorumlardan bize iletebilirsiniz
 • Çalışmayan Linkler en kısa sürede düzeltilecektir.
 • Oyunun Orijinal Google Play Linkine buradan ulaşabilirsiniz.
İlgini Çekebilir  Block Crazy Robo World v321862 Mod Apk İndir 2023
 • Westland Survival Apk Mod Menü İndir 5.6.1 Oyun Hilesi
 • +mod menüsü
  Ücretsiz El Sanatları
  Tezgahta Hızlı El Sanatları
  Dayanıklılığı Bölmek için daha fazla öğe
  Eşyasız Bina
  Tüm Etkinlikleri Aç
  Küresel haritada anında yürüyüş
  Sınırsız Yemek