World Truck Driving Simulator v1.354 MOD (Sınırsız para) APK

Açıklamalar :

World Truck Driving Simulator (MOD, Unlimited Money) – Avrupa’da ve yurtdışında yapılan en ünlü kamyonların direksiyonuna geçme ve devasa oyun dünyasında bir yolculuk yapma fırsatına sahip olacağınız gerçekçi kamyon şoförü simülatörü. Aynı zamanda, geliştiriciler gerçekçiliğe, gerçekçi bir fiziksel modele, çok çeşitli gerçek kamyon seçeneklerine, hava koşullarındaki ve günün saatindeki dinamik değişikliklere, ayrıntılı konumlara ve elbette mükemmel üç boyutlu grafiklere özel önem verdiler. Tabii ki, ana görevinizi unutmayın – çeşitli malların belirli bir noktaya teslimi.

PREMIUM İŞARET SİSTEMİ OLAN BİR KAMYON SEÇİN

Bir kamyon şoförünün hayatını yaşamadan önce, gözlerinizin önünde beliren çok sayıda diğer kamyon arasından bir araç seçmelisiniz. Çevrede gösterilen arabanın 3 boyutlu görüntüsü, en belirgin parametre ve otomobil üreticisinin adıdır. Bu özellikler, seçeceğiniz aracı görselleştirmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Brezilya, Avrupa ve ABD’den en gelişmiş, güzel ve dayanıklı araba modellerinin çoğu kullanılıyor.

GERÇEKLİK SİMÜLASYON KAMYON MOTORU

Arabayı size teslim etmeden önce, World Truck Driving Simulator, en iyi deneyimi yaşayacağınızı umarak size en doğal sistemleri getirmek için gerçek sürücülerden doğru bilgiler topladı. World Truck Driving Simulator’da yaşayan gerçek. Kabin içindeki süspansiyondan yokuşun hareketine, antenin yönüne veya direksiyon hassasiyeti değişikliklerine kadar hepsi özenle tasarlanmıştır.

OPTİMİZE IŞIK VE UYARI SİSTEMİ

Kamyonda, oyuncuların geceleri tünellerden veya karanlık yollardan geçmesine yardımcı olacak bir ışık sistemi var. Arabaya monte ederken boyut, şekilden yüksek, orta veya düşük parlaklığa kadar birçok seçeneğiniz var. Ayrıca, tehlikeli yollardan geçerken uyarı ses sistemi, trafik kazalarına neden olan beklenmedik olaylardan kaçmanızı hatırlatır.

MODERN OTOMATİK SÜRÜŞ FONKSİYONLARI

Oldukça güvenli genişliğe sahip düz otoyollarda, sizi şaşırtacak otomatik sürüş fonksiyonumuzu kullanabilirsiniz. Basit bir aktivasyonla, uzun bir sürüşten sonra kendi kendine çalışmasına izin vermek için direksiyon simidini bırakabilir ve dinlenebilirsiniz. Ancak, diğer arabalara çarpmamak için bilinçli olarak kontrol edebilmeniz için lütfen buna dikkat edin. Pencerenin dışındaki güzel resimler, harikalar diyarında kaybolmanızı sağlar.

BİRÇOK TEHLİKELİ YOLU TAKİP EDİN

World Truck Driving Simulator’a geldiğinizde yaklaşırken kendinizi profesyonel bir sürücü olarak gösterin ve şaşırtıcı derecede zor engellerle yüzlerce tehlikeli yolun üstesinden gelin. Şehirdeki güzel pürüzsüz asfalt yolların yanı sıra kırsal kesimdeki çamurlu yollara girme fırsatınız var. Müşterileriniz için malzeme almak için hem dikey hem de yüksek dağlara tırmanmanız bile gerekecek ve dümdüz yelken açarken frenleri dikkatli bir şekilde kontrol etmeniz gerekecek. Aksi takdirde çok büyük sonuçlara yol açacaktır.

İlgini Çekebilir  Graveyard Keeper v1.129.1 FULL / MOD APK — TAM SÜRÜM / PARA HİLELİ / TÜM DLC'LER AÇIK

BUL VE YAKIT EĞLENCE DENEYİMİ

Görevde araba kullanmak, gıda, tarım ürünleri, orman ürünleri vb. malların taşınması hakkında her şey, World Truck Driving Simulator, sizi sorunlarla ve yeni deneyimlerle yüzleşmeye zorlayacak. Yakıt neredeyse bittiğinde, uyarı sistemi size bildirmek için bir bildirim gönderecek ve ardından çok kullanışlı hassas konumlandırma sistemi aracılığıyla satın alabileceğiniz en yakın benzin istasyonunu bulacaktır. Ayrıca hızınıza dikkat edin yoksa polis hız yaptığınız için size ceza keser.

Özellikler :

* Direksiyon hassasiyeti ve farklı kontrol tiplerinin ayarlanması.
* Egzozda gerçekçi duman
* Otomatik ve manuel şanzıman
* Sürücü kabin içindeki konumunu ayarlayın
* Kamyonların ana işlevlerinin simülasyonu, örneğin: iki tip diferansiyel kilidi, motor freni, otopilot, oklar, alarm, temizleyici, parlak ışık, loş ışık vb.
* Daha zayıf telefonlar için yapılandırma seçenekleriyle gerçekçi grafikler!
* Tehlikeli Yollar: Zorlukları kabul edin ve tehlikeli testereler, toprak yollar ve birçok zorlukla kendinizi iyi bir sürücü olarak kanıtlayın!
* Birden fazla şehir içeren geniş açık dünya haritası (oyun haritası da sonraki güncellemelerde genişletilecektir)
* Kuru yük, çift tren vb. çeşitli kargo türleri (yakında daha fazla kargo eklenecektir!)
* Güzel optiklerle gündüz / gece döngüsü!
* Yağmur ve iklim değişikliği!
* Liderler Sıralaması!
* Performans sistemi
* En son kar ve giderler hakkında rapor.
* Radar ve para cezaları
* Şirketlerdeki insanlar
* Tartılar, gişeler, vergi istasyonları, benzin istasyonları ve diğer çeşitli oyun içi etkinlikler.
* Gösterge panelinde GPS
* Oyuncunun fotoğrafını yayınlama imkanı olan ehliyet. İçinde seviyeler, cezalar, navlunlar, kat edilen kilometreler ve arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz kamyon sayısı hakkında bilgiler var!
Oyun, oyunculara her zaman haber getirmek için zaman içinde birkaç güncelleme alacak!

İndir Dünya Kamyon Sürüş Simülatörü 1.354 MOD (Sınırsız para) APK Ücretsiz

MOD

dünya kamyon sürüş-simülatör-v354-mod.apk

MOD

dünya kamyon sürüş-simülatör-v1.335-mod.apk

MOD

dünya-kamyon-sürüş-simülatörü-v1_322-mod.apk

World Truck Driving Simulator Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.