Worms Zone.io APK Mod Para Hilesi İndir 4.6.2

İçindekiler

Worms Zone.io APK Mod Para Hilesi İndir 4.6.2

Worms Zone.io APK, herhangi bir oyuncunun kolayca deneyimleyebileceği şirin bir mobil oyundur. Klasik “Yılan avını yer” oyununa benzer şekilde, yayıncı CASUAL AZUR GAMES’in ürününde oynarken, oyuncuların hareket edebilmek için av solucanını hareket ettirmek için yalnızca gözlem yeteneklerini ve yaratıcılıklarını kullanmaları gerekir. En çok yem ve kazanmak için yeraltındaki tüm rakipleri yen.

Eğlence pazarındaki ilk çıkışından bu yana, Worms Zone.io, çekici içeriğe ve süper sevimli grafiklere sahip olma konusunda hızla bir ateş yarattı. Geçen yıl boyunca, oyun versiyonu, stresli bir çalışma ve çalışma gününden sonra milyonlarca oyuncunun stresi hafifletmesine yardımcı oldu.

Worms Zone.io, oyuncuları solucanlar, cırcır böcekleri, solucanlar, böcekler gibi birçok böceğin yaşadığı karanlık yeraltına götürür. Hayatta kalmak için yiyecek bulmaları ve hatta birbirlerini yemeleri gerekir. Oyunun bu versiyonunda eğlenirken, oyuncunun midesine koymak için sayısız lezzetli ve besleyici yiyecekleri avlamak için bir solucanı kontrol etme görevi vardır. Aynı zamanda, diğer hayvanları atlatmanız veya yutmanız gerekir. Ne zaman bir yiyecek örneği yutsa, solucanın vücudu büyür ve uzar.

Worms Zone.io APK Son Sürüm

Her seviyede, sayısız büyük, güçlü ve çevik böcekler ortaya çıktıkça oyunun şiddeti artar. Karakteriniz çevik ve akıllı değilse, solucanın tüm yiyeceklerini ve etlerini yerler. Kazanmak için oyuncuların oyunu oynarken kendi stratejilerine sahip olmaları gerekir.

Elbette her birimiz eski Nokia telefonlarındaki yılan oyununu hala hatırlıyoruz. Worms Zone.io veya Slither.io, Snake.io gibi birkaç benzer oyun doğrudan bu efsanevi oyundan esinlenmiştir. Ancak artık klavye yok, bunun yerine artık akıllı telefonun dokunmatik ekranından oynuyoruz. Oyunun oynanışı da oyuncular için daha benzersiz ve çekici olacak şekilde değiştirildi. Yılanlar Mıknatısı apk 3 Nisan 2018’de yayıncı Casual Azur Game tarafından yayınlandı. Yılan oyun türü oyunculara yabancı değil, ancak klasik Yılan oyununun ilhamı ile oyun birçok oyuncunun ilgisini çekti. Şu anda, 3 yıldan fazla olmasına rağmen, oyun hala AppStore’daki en iyi 34 numaralı aksiyon oyununu elinde tutuyor ve Google Play’de 100 milyondan fazla indirmeye sahip, bu son derece etkileyici bir sayı.

İlgini Çekebilir  University Empire Tycoon v1.1.0 MOD APK — PARA HİLELİ

Hala yılan oyunu serisinin oynanışını sürdürürken yapmanız gereken tek şey, sandviç, hamburger, peynir gibi yiyecekleri yemek için geniş bir alanda solucanınızı kontrol etmektir… Bununla birlikte, diğer düşmanları da yenmeniz ve tüketmeniz gerekiyor. daha büyük ve daha uzun olmak için bedeninizi büyütün. Onları yenebilmek için, rakibin solucanının başının solucanınızın vücuduna dokunmasını sağlamak için ustaca hareket etmeniz gerekir. O zaman rakip yemeğe dönüşecek ve siz o yiyecekleri yiyorsunuz.

WormsZone Apk MOD APK sürümü MOD özellikleri

Android için Worms Zone.io MOD APK İndir

Worms Zone.io, çekici ve son derece çekici bir oyundur. Minimalist 3D grafiklerin yanı sıra benzersiz oyun ile, oyuna tamamen kapılacak ve zamanı unutacaksınız. Ne için bekliyorsun? Harika bir deneyim yaşamak için lütfen bu oyunu hemen indirin!