Yarış Ustası 3D Araba Yarışı v3.6.2 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Race Master 3D (Sınırsız Para) – Son zamanlarda, gündelik yarış türü oyun endüstrisinde giderek daha fazla yer kaplıyor, bu nedenle geliştiriciler olağan oyun mekaniğine ek özellikler getirmeye ve süreci mümkün olduğunca çeşitlendirmeye çalışıyor. Race Master 3D bir istisna değildi, oyunda arabanın basit kontrolleri var, parmağınızı ekrana koyun ve hareketlerin yardımıyla taşımayı kontrol ediyorsunuz. Engelleri aşın, rakiplerinizi yarışı ilk bitirmeleri için zorlayın!

YÜZLERCE FARKLI HEDEFLERLE İLETİŞİM

Race Master 3D’de oyuncular, yarışta birçok karmaşık ve eşit derecede heyecan verici zorluklarla yüzleşmelidir. Duruma bağlı olarak birçok engelle ve çeşitli heyecan verici engellerle karşılaşacaksınız. Öncelikle arabanızı iyi kontrol edebilmek için çok sakin ve sakin olmalısınız. Ek olarak, baş döndürücü hızlarda rakiplerinizden bazılarını atlatmalı ve sollamalısınız. Ardından, bu vakaları ele almanın en yenilikçi ve karmaşık yollarından bazılarını esnek bir şekilde bulun.

7 FARKLI YERDE SEYAHAT

Race Master 3D’de yarışırken, oyuncular pistte yediden fazla farklı yeri keşfedecek ve eğlenecek. Her şehrin güzelliğine samimi ve heyecan verici bir şekilde hayran kalacaksınız. Ayrıca, her yol altın şeritler ve muhteşem ışıklarla süslenmiştir. Oyunculara gerçek hayatta yarış hissi verir, bu da yarışı daha heyecanlı hale getirir.

YARIŞ ARACINIZI GÜNCELLE

Yarıştan zevk almak ve arabanın teknik dengesini sağlamak için, arabanıza bazı modern motorları değiştirerek ve takarak onu düzenli olarak yükseltmelisiniz. Ayrıca, arabayı daha güzel ve lüks hale getirmek için bazı benzersiz aksesuarlar ekleyin. Ayrıca aracınıza uygun boya rengini kendiniz belirleyip seçebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce farklı boya rengi var. Her insan kendi yeni yaratılışına sahip olacak ve kesinlikle siz de alacaksınız.

ZENGİN BİR SES DÜNYASININ KEYFİNİ ÇIKARIN

Bu oyuna katılırsanız, birçok farklı ses duyabilirsiniz, örneğin B. araba motorunun sesi, araba frenleri veya bazı kişilerin tezahüratları. Bu sesler sayesinde oyuncular heyecanlarını artıracak ve bu oyunu daha çok fethetmek isteyeceklerdir. Ayrıca bu oyun, oyunculara en ince ayrıntısına kadar son derece mükemmel bir grafik ekran deneyimi yaşatmıştır. Her manzara ve görüntü, en üst düzeyde incelik ve ayrıntıyla işlenir. Ayrıca bu oyundaki renkler de çok çeşitlidir ve birlikte harika bir oyun resmi oluştururlar.

İlgini Çekebilir  Be the Manager 2022 v2.0.3 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

ÖDÜLÜ KAZANABİLİR MİSİNİZ?

Race Master 3D’de birçok etkileyici yarışçıya tanık olan ve onlarla yarışan oyuncular, birçok ilgi çekici ders ve bazı değerli deneyimler alacaklar. İyi bir yarışçı olup olamayacağınız ve bu yarışın şampiyonu olup olamayacağınız kendinize bağlıdır. Dilerseniz her yarışta daha fazla bilgi ve deneyim kazanmaya çalışın. Oradan seviyeniz ve yarış becerileriniz gelişecek ve kolayca podyuma çıkabilirsiniz.

Özellikler :

* İzlemesi zor: Çok çeşitli farklı yüzeylere ve baş döndürücü hızlarda atılması gereken engellere sahip 33 benzersiz seviye. Ayrıca, sürüşünüzü daha da tüyler ürpertici hale getirmeye hazır, özel olarak tasarlanmış arabalarda 8 farklı patron.

*Dünya çapında yarış: Her zaman görülecek bir şey olmasını sağlamak için 7 farklı neon aydınlatma tasarımına sahip rampalar ve tünellerle dekore edilmiş, farklı pist özelliklerine ve zengin ayrıntılı arka plana sahip 14 farklı konum.

* Garajınızda neler var? Oyundaki seviyelerde hızlandıkça toplayabileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz 7 klasik spor araba. Daha fazla para kazanmak için her yarışta iyi bir yer alın, arabanızın motorunu nihai hız, hızlanma ve yol tutuşu için ayarlayın, heyecan verici aksesuarlar ekleyin ve arabanızı gerçekten renklendirmek için 15 farklı boya işi arasından seçim yapın.

* Duy Beni Kükreme: Yüksek performanslı motorların kükremesi, lastiklerin gıcırtısı ve çarpışan metalin çıtırtısı varken müziğe kimin ihtiyacı var? Yarış Master 3D’nin zengin ses manzarasının yanı sıra basit ama çarpıcı grafikler ve pistten her saptığınızda veya bir gümbürtüyle durduğunuzda kemiklerinizi sallayacak muhteşem çarpışma efektlerinin keyfini çıkarın.

Race Master 3D MOD özellikleri:

sınırsız para

Son sözler

Güzel araba, güzel cilt, süper araba becerileri, hızlı sürüş, öngörülemeyen engeller, kötü rakipler… Bu şık mobil yarış oyununda hayran kalacak çok şey var.

Race Master 3D Araba Yarışı v3.6.2 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

yarış-usta-3d-v3.6.2-mod.apk

MOD

yarış-usta-3d-v3.5.2-mod.apk

MOD

yarış-usta-3d-v3.5.1-mod.apk

MOD

yarış-usta-3d-v3.5.0-mod.apk

MOD

yarış-usta-3d-v3.4.3-mod.apk

MOD

yarış-usta-3d-v3.4.1-mod.apk

MOD

yarış-usta-3d-v3.4.0-mod.apk

MOD

yarış-usta-3d-v3.3.6-mod.apk

yol

yarış-usta-3d-v3.3.3-mod.apk

MOD

yarış-usta-3d-v3.3.1-mod.apk

MOD

yarış-usta-3d-v3-3-0-mod.apk