Yemek Kamyonu Şef Yemek Oyunları v8.27 MOD (Sınırsız Altın/Para) APK

Açıklamalar :

Food Truck Chef: Cooking Game (MOD, Unlimited Coins) – sıfırdan bir restoran işletmesi kurmanız gereken mutfak temalı ekonomik simülatör. Tabii ki başlangıçta sadece küçük bir tesisle yetinmek zorunda kalacaksınız, ancak geliştirip fon biriktirdikçe tesisinizi genişletebilir, dekore edebilir ve hizmeti iyileştirebilir, böylece daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz. Food Truck Chef mod apk’de geliştiriciler, çeşitli etkinlikler, etkinlikler düzenleyebilmeniz, kendi tariflerinizi oluşturabilmeniz ve çok daha fazlasını yapabilmeniz için oyunculara mümkün olduğunca çok olanak sunmaya karar verdi.

PROFESYONEL YEMEK

Tutkulu ve yemek pişirme oyunlarıyla ilgileniyorsanız, bu kesinlikle sizin için ilk tercihtir. En lezzetli yemekleri hazırlama şansınız var. Asya’dan Afrika’ya, dağ yemeklerinden deniz spesiyalitelerine kadar yemeklerin görünümü dahil: tacos, falafel, ASMR yemekleri, suşi. 700 farklı seviyede dünyanın her yerinden 680’den fazla yemek, onları fethetmek için seni bekliyor.

RESTAURANT YÖNETİCİSİ

Sadece bu da değil, oyuncular bu dünyaya geldiklerinde sadece bir şef değil, aynı zamanda bir restoran sahibi rolünü de oynuyorlar. Onu yönetmeli ve büyümesi, itibarını geliştirmesi ve mümkün olduğunca çok müşteri çekmesi için sorumluluk almalısınız. Food Truck Chef™ Yemek Oyunları seviyelerinde, oyuncular birçok ilginç ve benzersiz konumla karşılaşacaklar.

SOKAK ZİYARETİ

Pizza Sokağı, Barbekü Sokağı, Waffle Sokağı gibi ünlü caddeleri tek bir yemekle gezebilirsiniz. Her sokak size, deneyiminizi zenginleştiren ve yemek pişirme becerilerinizi geliştiren bireysel bir yemeği gösterme ve keşfetme fırsatı sunar. Sadece bu değil, burası oyunculara yeteneklerinizi sergileme ve gürültülü ve yoğun bir ortamda eğlenme şansı veren birçok heyecan verici bar da sunuyor.

DOSTU ARKADAŞ

Food Truck Chef™ Yemek Oyunları, yolculuk boyunca size bir yol arkadaşı olan Food Truck’ı verir. Gündüz veya gece, yaz veya kış, her yerde size eşlik eder. Burası yeni arkadaşlık hikayeleri, dünyanın her yerinden müşterilerle deneyimler içeriyor. Ara sokaklardan geçen arabanın hemen yanında yiyecek ve mutfak gereçlerini saklamanıza yardımcı olur. Bu eşsiz aracı dekore edebilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

İlgini Çekebilir  Goons.io Knight Warriors v1.12.5 MEGA Hileli – Mod Apk

MUTFAK ALETLERİ TEDARİĞİ

Buna ek olarak, restoranınızı sadece yemekle değil, aynı zamanda görünümle de yeni zirvelere yükseltebilirsiniz. Tarzınıza uygun etkileyici mobilyalar satın alıyor veya topluyorsunuz. Ayrıca, size zaman ve performansı optimize etmek ve sadık müşterilere en yüksek memnuniyeti sağlamak için mutfak aletlerini en modern ve akıllı cihazlarla yükseltme fırsatı da veriyoruz. kendi aşkın

MÜCADELE YARIŞMASI

Son olarak, Food Truck Chef™ Yemek Oyunları, konumunuzu korumak ve bu sanal dünyada kayda değer başarılar elde etmek için rakiplerle zorlu yarışmalara katılmanıza izin verir. Ayrıca, bu aynı zamanda dünyanın en iyi şefi olma tutkunuzu gerçekleştirmeniz için de bir kapıdır. Food Street Festivali, merdiveni tırmanmanın en iyi örneğidir. Ayrıca, destansı partilerdeki performanslara katılarak her şeyi yükseltmek için daha fazla mücevher kazanabilirsiniz. Sadece bu da değil, farklı temalara sahip haftalık etkinlikler de kötü bir seçim değil.

Özellikler :

* Yetenekli ve kendini işine adamış bir şef ol.
* Sokak Yemekleri Festivali’nde şeflere meydan okuyun.
* Özel etkinlikler aracılığıyla taşları toplayın.
* Yemek arabası dekorasyonu müşterileri cezbeder.
* Partneriniz, yemek kamyonu ile dolaşın.

Yemek Kamyonu Aşçı Yemek Oyunları v8.27 MOD (Sınırsız Altın/Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

Gıda kamyon şef-v8.27-mod.apk

MOD

Gıda kamyon şef-v8.26-mod.apk

MOD

Gıda kamyon şef-v8.25-mod.apk

MOD

Gıda kamyon şef-v8.24-mod.apk

MOD

Gıda kamyon şef-v8.22-mod.apk

Food Truck Chef Yemek Oyunları Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.