Yu-Gi-Oh Usta Düello v1.4.3 MOD (MENU + HER ZAMAN KAZANIR) APK

Açıklama :
Usta Düello Yu-gi-oh
Game, KONAMI tarafından sağlanan çevrimiçi bir kart oyunudur. Yu Gi Oh adında bir dizi Japon kart oyunu serisidir. Son yirmi yılda, bu yapım 10,000’den fazla kart üretti, bunların en ünlüleri Dark Magician Girl ve Blue-Eyes Ultimate Dragon.

Yugioh Master Duel’in çıkış tarihinden önce bile, oyun Japonya’da ve Asya’nın diğer bölgelerinde büyük bir popülerlik kazanmıştı. İngilizce’nin entegrasyonu, dünyanın dört bir yanından hayranlarla küresel bir çekicilik kazandırdı.

Hikaye oyunlarını seviyorsanız, Android için Yu-gi-oh Master Duel Download edinmelisiniz. Bu oyun, seçtiğiniz haritalara dayalı benzersiz hikayeler yaşamanıza olanak tanır. Solo mod, düello alıştırması ve hikaye anlatımı dahil olmak üzere hangi moda gireceğinize siz karar verirsiniz.

Yu-gi-oh Düello Ustaları APK – Arka Plan
Bu oyun “Çevrimiçi Yu-Gi-Oh” konseptini takip ediyor. Oyunda hem seyirci hem de oyuncu var. Her oyuncu, oynayabileceği birçok karakterden birini seçebilir. Kilidi açılmış avatar stillerinden birine karar vererek karakterinizi özelleştiriyorsunuz.

Oyun, Android, iOS, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch ve Windows dahil olmak üzere çeşitli platformlarda mevcuttur. İndirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak ücretsiz olarak yalnızca birkaç harita ve karakter alırsınız.

Ayrıca yeni sürümle birlikte Rush Duel ve Cross Duel gibi daha fazla alt oyun da tanıtıldı. Bu oyunlar ile oyun alanlarınızı oluşturmanıza olanak sağlayacak çok oyunculu savaşların keyfine varacaksınız.
Ayrıca Yu-Gi-Oh’un ana hikayesine de erişebilirsiniz! “Yu-Gi-Oh!” tarafından yaratılan karakterler olan Düellocu ile savaşma fırsatınız var. Franchise.

Hikaye modu, farklı zorluk seviyelerinde farklı yaylara sahiptir. Hem yeni hem de eski oyuncular, bu oyun etrafında dönen oyun mekaniklerini öğrenebilirler.

Yu-gi-oh Master Duel 2022 neden benzersizdir?
Yugioh Master Duel APK, oyunculara benzersiz bir meydan okuma sunuyor. Artık sadece bir kart oyunu değil, aynı zamanda bir rol yapma oyunudur. Düellocudan kart toplamak için canavarları ve diğer oyuncuları yenmelisiniz.

Ayrıca, kartlar ve diğer ödüller kazanmak için çevrimiçi düellolara katılabilirsiniz. Koleksiyonunuz için daha fazla kart almak için ek paketler de satın alabilirsiniz.

Yu-gi-oh usta düello oyunu
Oyun basit ama eğlenceli. Bir kart seçip oyun matının belirlenmiş alanına yerleştirerek başlıyorsunuz. Bir beceri ve zeka savaşında birbirinize üstün gelmeye çalışırsanız, rakibiniz de aynısını yapacaktır. Her turda koleksiyonunuzdan bir kart çekersiniz. Ayrıca savaşı daha da hızlı kazanmak için bir canavar veya tuzak da çağırabilirsiniz.
Son derece ayrıntılı oyun talimatları
Yu GI Oh Master Duel APK, kart tabanlı bir strateji oyunudur. Ana unsur olarak kartları kullanan benzersiz bir savaş sistemine sahiptir. Örneğin, düelloyu kazanmak için Swords of Revealing Light veya Monster Reborn’u kullanabilirsiniz.

İlgini Çekebilir  Hungry Shark Evolution v10.1.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize bağlı olarak mevcut birçok avatardan biri olarak oynuyorsunuz. Oyun sırasında kartları toplama ve geliştirme şansınız da var. Hikaye modu ve düello gibi birden fazla oyun modunda diğer oyunculara veya düşmanlara meydan okuyabilirsiniz.
Yugioh Usta Düello APK İndir
Yugioh Master Duel Android APK dosyasına erişmek için favori üçüncü taraf web sitenizi ziyaret etmelisiniz. Bunu yapmadan önce, oyuna erişmenizi sağlamak için “Bilinmeyen Kaynaklar” seçeneğini etkinleştirdiğinizden emin olun. Bu ayarı cihazınızın güvenlik veya ayarlar menüsünde bulabilirsiniz.

Dosyayı indirdikten sonra, oyunu kurmak ve başlatmak için üzerine tıklamalısınız. Daha sonra, bırakması zor olacak bu heyecan verici android tabanlı kart oyununu oynamaya ve keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Sonuç – Yu gi oh Master Duel Android APK’sını indirin
Yu-gi-oh Master Duel, bir dövüşü kazanmak için taktikleri ve kombinasyonları kullanan heyecan verici bir kart oyunudur. Oynaması eğlenceli olsa da, tercihinize bağlı olarak seçebileceğiniz birden fazla rakibiniz olduğu gerçeğinin de keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu Android tabanlı oyunda kullanılan benzersiz oynanış ve haritalara hayran kalacaksınız. Master Duel Yu-gi-oh APK, hızlı tempolu ve derin oynanışı ile sizi saatlerce eğlendirecek.

Özellikler :

* Farklı kurallara sahip turnuvalar
Düello hayatınızı zenginleştirin! Oyuncular için çeşitli etkinlikler ve turnuvalar hazırlanıyor!
10,000’den fazla kart türüyle farklı destelerin ve düelloların tadını çıkarın!
İlgilendiğiniz özel turnuvanın şampiyonu olun!

* Kartların arkasındaki hikayeleri ortaya çıkarın
Solo modda, kartların arkasındaki hikayenin tadını çıkarabilirsiniz! Hikayeleri tamamlayarak düello becerilerinizi duyun.
Yeni başlayanlar, geri dönenler ve Yu-Gi-Oh dünyasında yeni olan herkes için önerilir!

* Düellonuzu destekleyecek işlevler
Mobil uygulama Yu-Gi-Oh’a bağlanın! Neuron” düelloları desteklemek için!
Referans için dünyanın dört bir yanındaki Düellocuların destelerini kullanın ve kendi destenizi oluşturun.
İlk elden hangi kartları alacağınızı görmek için desen çizme özelliğiyle destenizi simüle edin ve geliştirin!

Yu Gi Oh Master Duel v1.4.3 MOD’u indirin (MENÜ + HER ZAMAN WIN) APK Ücretsiz

MOD

yu-gi-oh-master-duel-v1.4.3-mod.apk

MOD

yu-gi-oh-master-duel-v1.3.2-mod.apk

MOD

yu-gi-oh-master-duel-v1.1.1-mod.apk

MOD

yu-gi-oh-master-duel-v1.0.2-mod.apk

MOD

yu-gi-oh-master-duel-v1-0-1-mod.apk