Zombeast Zombie Shooter v0.32.4 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Zombeast: Hayatta Kalma Zombi Nişancı – Android için et zombi birinci şahıs nişancı. Geleneksel olarak, oyuncu harap şehirde yürüyen ölülerden oluşan bir orduyla savaşır. Hayatta kalmak ve bu kaostan kurtulmak için kullanıcının tabancalardan büyük kalibreli keskin nişancı tüfeklerine kadar çok sayıda ateşli silah kullanması gerekiyor. Projenin ayırt edici bir özelliği, acımasız eylem hayranlarına hitap edecek aşırı ve kanlı doğallıktır.

ZOMBİLERE KARŞI SAVAŞÇI OLUN

Zombi sayıları arttıkça ve şehir kaotik hale geldikçe Zombeast’teki dünyanın bir sorunu var. Farklı büyüklükteki kana susamış zombiler ana karakterin peşinden koşar ve geri dönmeyeceğini öğrenerek komşusunun odasına gider. Aynı zamanda, odasında bir pompalı tüfek olması ve önünde beliren zombilerden herhangi birini eninde sonunda yenebilmesi büyük şans. Yani hayatın için savaşma zamanı.

Karakteri birinci şahıs bakış açısıyla kontrol ediyorsunuz ve karakteri kontrol etmekte çok fazla zorluk çekmiyorsunuz. Karakteri kontrol etmek için sol alana kaydırmanız ve düşmana saldırmak için kalan alana dokunmanız gerektiğinden oyun ekranında bazı kontrol düğmeleri vardır. Ayrıca her oyuncunun seveceği ilginç bir nokta da oyunun sahip olduğu otomatik nişan alma özelliğidir. Başka bir deyişle, göreviniz ilerlemek ve görüş alanınızdaki her düşmanı vurmaktır.

FARKLI DÜŞMAN TÜRLERİNİ YENME

Zombeast’te, oyuncu bilinen bir mesafe boyunca hareket eder ve tek yapmanız gereken gerekli sayıda zombiyi yenmek. Yani elinizde bir av tüfeği ile gördüğünüz tüm zombileri kolayca alt edebilirsiniz. Bu oyunda ilginç olan bir nokta da sürekli önünüzde beliren nesnelere göre silah değiştirebilmeniz. Her silah türünün farklı zombi türleri üzerinde belirli etkileri vardır.

Zayıf vücutları olanlar bir pompalı tüfekle yere yığılabilir ve elbette onların savunmasız fiziklerini de fark edeceksiniz. Bir benzin deposu görürseniz, onu vurmalısınız ve oyun ayrıca büyük alan hasarı için onu hedeflemeye öncelik verecektir. Aynı zamanda düşmanlara sürekli saldırmak için tareti tam olarak da kullanabiliyorsunuz ve bu özellikle sürekli size doğru hareket eden dev zombilere karşı etkili oluyor.

İlgini Çekebilir  Lilys Garden v2.45.0 MOD APK — PARA HİLELİ

OYUNDA ÇEŞİTLİ SİLAHLAR KULLANIN

Zombeast’te kullandığınız her silahın cephane miktarı minimum düzeyde ve tabii ki seviye 100 zombi öldürmenizi gerektiriyorsa bu imkansız. Görevde etrafınıza dağılmış tedarik kasalarını bu şekilde görebilirsiniz. Aynı zamanda, onları tamamen farklı renklerle tam olarak görebilirsiniz ve genellikle iki ana işlevi vardır: silahları yeniden yükleyin veya sizi yeni bir silah seçimine yönlendirin.

Yeni bir silah kullanmanın sizin için mükemmel olduğunu düşünüyorsanız, onu mağazada aramayı unutmayın. Oyunda kazandığınız para ile satın alabiliyorsunuz ve ekranın sağ tarafında başarılı bir şekilde yükselttiğiniz zamanlara karşılık gelen yıldız sayısını görerek saldırı gücünü artırabilirsiniz.

Özellikler :

* Oyuncular zombilerle dolu bir dünyayla karşı karşıya kalacak ve bu alanlarda zorlu yolculuklara çıkacaklar.
* Her seviyede öldürmek için gereken zombi sayısı farklıdır, farklı silahlar kullanarak tamamlamanız gerekir.
* Oyun aşamasında aynı anda birçok farklı zombiye saldırmak veya doğru zamanda ateş gücü sağlamak için etkili destek öğeleri olacak.
* Her zombinin, sürekli olarak güncellenen ve tek bir silah türüyle etkili bir şekilde ele alınan farklı özellikleri vardır.
* Silahların sayısı çeşitlidir ve birçok zorlu seviyeyi tamamlamak için onları satın alabilir ve yükseltebilirsiniz.

Zombeast Zombie Shooter v0.32.4 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

zombieast-v0.32.4-mod.apk

MOD

zombieast-v0.29.9-mod.apk

MOD

zombi-tsunami-v4.5.106-mod.apk

MOD

zombieast-v0.29-mod.apk

MOD

Zombeast-v0-28-2-Mod.apk