60 Seconds Apk Türkçe Yama Mod İndir 1.3.133

60 Seconds Apk ana karakterler! Atomik Macera Ted olarak ortaya çıkar. O, eşi ve iki çocuğu olan bir ailede yaşayan normal bir adamdır. Ardından Ted’in huzurlu ve mutlu hayatının alt üst olmasına neden olan büyük bir dönüm noktası oldu. Atom savaşları patlak verdiğinde dünyanın kıyamete düşmek üzere olduğunu keşfetti. Bu konuyla ilgili pek çok tahmin olmasına rağmen, kimsenin umurunda değil gibi görünüyor. Ted insanların fikrini değiştiremeyecek kadar küçük olsa da, ailesinin hayatını kurtarmak için bencil bir karar verdi. Önünde zorluklar bekliyor, bu küçük adam felaketle başa çıkmak için ne yapacak?

60 Seconds Apk, Robot Gentleman Studios tarafından geliştirilen bir hayatta kalma strateji oyunudur. Oyunda, bir nükleer felaketten sonra hayatta kalmak için malzeme toplaması ve hayatta kalmak için kararlar vermesi gereken bir karakter olarak oynuyorsunuz. Siz ve aileniz bir sığınağa tahliye edilmeden önce evinizden malzemeleri toplamak için 60 saniyeniz var. Bundan sonra, kaynaklarınızı yönetmeniz ve ailenizin mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmasını sağlamak için seçimler yapmanız gerekir.

İçindekiler

60 Seconds Apk Son Sürüm

Oyunda erzak toplamalı, sığınağınızda onarımlar yapmalı ve sınırlı kaynaklarınızı nasıl tahsis edeceğiniz konusunda zor kararlar vermelisiniz. Ayrıca, akıncılara ve diğer tehditlere karşı kendinizi savunmanın yanı sıra ailenizin sağlığını ve moralini de yönetmelisiniz. Seçimlerinize ve kaynaklarınızı ne kadar iyi yönettiğinize bağlı olarak oyunun birden çok sonu vardır.

Genel olarak, 60 Seconds Apk, hayatta kalmak için stratejik düşünme ve kaynak yönetimi becerileri gerektiren zorlu ve sürükleyici bir oyundur. www.hilelioyunindir.com olarak bu tarz oyunları paylaşmaya devam ediyoruz.

Yaklaşan atom savaşıyla karşı karşıya kalan Ted, radyoaktif kirlenmeden ölümü önlemek için bir sığınak inşa etti. Ve bu tehlikelerle mücadele etmek için yiyecek ve diğer gerekli ekipmanı hazırlaması gerekiyordu. İlk etapta, aileden yardım almak basittir. Ama umursamadılar, Ted’in sığınaktaki yaşam için malzeme toplamak için sadece 60 saniyesi vardı. Daha fazla macera oyunu için sitemizin Macera Oyunları kategorisine göz atmalısınız.

İlgini Çekebilir  Busuu v21.18.1.631 PREMİUM APK — TÜM ÖZELLİKLER AÇIK

60 Seconds Apk her görev aynı şekilde gerçekleşecek. Kısa sürede, en iyi kararı vermek için düşünceli düşüncelere sahip olmanız gerekir. Tüm aile üyelerini sığınağa nasıl hızlı bir şekilde getirebilirim? Hangi öğeler vazgeçilmezdir, depolama bunkerini indirmeniz mi gerekiyor? Hangi öğeler gereksizdir ve geride bırakılabilir? 60 Seconds Türkçe! Atomic Adventure bir korku oyunu değildir, ancak arsadaki gergin koşullarla kalbinizin hızlı atmasını sağlayabilir. Sirenler çalmaya devam ederken ve metin uyarıları daha yoğun görünürken saat, zamanın sona erdiğini gösteriyor gibiydi.

60 seconds reatomized Apk

60 seconds reatomized Apk, görev sırası oldukça karmaşıktır. Ted’in evi, boğulmanıza ve gerekli eşyaları almak için ileri geri hareket etmekte zorlanmanıza yetti. Akrabalar her yerde görünürken, evdeki her şey tekrar ettiğinizde değişmeye devam ediyor. Ancak genel olarak, oynanışı bu şekilde tasarlamak, oyunun katı bir düzende çalışmasını engelleyecek ve bu da oyuncuların belli bir deneyim süresinden sonra sıkılmasına neden olacaktır.

Hileli Oyun İndir sitemizde daha çok oyuna ulaşabilirsiniz. Oyunların hileli sürümleri ile tüm oyunları daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.