Araba Sürme Okulu Simülatörü v3.17.0 MOD (Para/Kilit Açma) APK + DATA

Açıklamalar :

Araba Sürme Okulu Simülatörü, gerçekçiliği ile etkileyici bir simülatördür. İçinde, oyuncu farklı arabaları kontrol eder ve sürücünün becerilerini geliştirir. Bu, şehir sokaklarında kilometrelerce yol kat edecek ve çeşitli görevleri yerine getirecektir. Bu nedenle trafik kurallarını hatırlamak ve sürücü kursu bilgisi edinmek gerekir. Kullanıcı, iki düzineden fazla makineye, farklı tipte kontrollere ve sürüş sırasında kamera konumlarına sahip sağlam bir araç filosuna sahiptir.

Filmlerde araba kullanan insanları izlerken, bazen dört tekerlekli bir aracı kendi ellerimle kontrol etmek ve güvenle yolda yuvarlanmak istiyorum. Ama hayat bir rüya gibi değil. Halihazırda araba kullanma becerisine sahip olanlarınız için tek yapmanız gereken ellerini direksiyona koymak, birkaç talimatı okumak ve kendinizi biraz daha güvende hissedebilirsiniz. Ama hala araba kullanmayı öğrenmek için mücadele eden birkaç kişi var, özellikle de ben.

Şimdiye kadar ehliyet almaya cesaret edemedim.

Bu yüzden okul parasını ödemeden ve ellerimi direksiyona koymadan önce bir oyun oynamaya karar verdim. İlk kriter, bu oyunun bir tablette veya bir mobil cihazda oynanabilmesiydi, bu yüzden her zaman, her yerde pratik yapabilirdim. İkinci kriter, araba kullanmayı öğrenmede uzmanlaşmaydı. Gerçekte doğru olmayan türden süper gerçekçi sürüş oyunları olamaz. Kısacası oyun oynamanın amacı eğlenmek değil öğrenmekti.

Belirledikten sonra oyunu bulmaya başladım. Dürüst olmak gerekirse, buldukça kafam daha da karıştı. Sayısız sürüş veya yarış simülasyonu oyunu vardı, ancak yasal olarak uyumlu sürüş uygulamaları hakkında gerçekten gerekli bilgileri içeren oyun çok nadirdi. Şans eseri bu oyunu pes etmek üzereyken buldum. Birkaç günlük deneyimden sonra çok memnun kaldım, şimdi onu herkese tanıtmak istiyorum.

Araba Sürme Okulu Simülatörü, sürüş pratiği yapmak isteyenler için

Bu oyuna Araba Sürme Okulu Simülatörü denir. Bu bence şimdiye kadarki en gerçekçi araba sürme oyunu. Gerçek hayatta araba kullanmak birçok işlem, birçok kural ile zordur. Burada da aynı. Böyle bir dizi katı kısıtlama ile, oynadıktan sonra, sürüşün işleyişini ve genel ilkelerini kesinlikle kısmen anlayacaksınız. Daha sonra, ehliyet almayı öğrendiğinizde, daha hızlı ve daha az kafa karıştırıcı olacaktır.

İlk önce arabayı seçmemiz gerekiyor. Güç, tork, çekiş ve ağırlık parametrelerine göre seçim yapmaktan çekinmeyin. Araba kullanmayı öğrenmeye başlamak için kullanabileceğiniz yirmi sekiz araç türü vardır. Mevcut seviyenize veya öğrenme ihtiyaçlarınıza göre doğru aracı seçin. Şunlar var: 4 kişilik, 5 kişilik, 16 kişilik arabalar, minibüsler, büyük otobüsler, kamyonlar, kamyonetler, yarış arabaları… Bence temel 4 kişilik tipi sıfırdan seçmek ve sonra yavaş yavaş seçmek daha iyi. diğer türlere yükseltin.

İlgini Çekebilir  Lilys Garden v2.37.3 MOD APK — PARA HİLELİ

Android için Araba Sürme Okulu Simülatörü

Araç seçim ekranının ardından sahne seçimi geliyor. Bu oyun sizi dünyanın her yerine götürebilir. Yedi adede kadar ayrıntılı 3D sahne haritası, her türlü yolu denemenize ve sürüş heyecanını yaşamanıza olanak tanır. Her yerin güzelliğini yaşamak için California, Kanada, Aspen, Las Vegas, New York, Miami, Tokyo’da seyahat edebilirsiniz. Oyuncunun seçtiği her araç ve harita tipine göre oyun farklı görevler sunuyor. Tüm görevler aynı ekranda görüntülenir. Bu sayede oyun aynı zamanda oyuncuların yavaş yavaş araç kontrollerine alışmasını sağlıyor.

Direkt koşu parkuruna gidecek kadar emin değilseniz, eğitim bölümüne (harita bölümünde de) gidebilirsiniz. Burada nasıl hızlanacağına, vitese nasıl basılacağına, nerede fren yapılacağına, yakıtın nerede bulunacağına dair özel talimatlar olacak… Ayrıca benim gibi yeni başlayanların haritayı kavraması uzun zaman alıyor. Araba sürme oyunlarına aşina olanlar için bu araba sürme okulu simülatör oyunundaki kontrollerin dünyanın en kolayları olduğu söylenebilir. Sürüş deneyimi için amaç, gerçekçilik, kullanım kolaylığı ve kontrol detaylarının sezgisi çok iyi simüle edilmiştir.

Özellikler :

* Bu devasa araba koleksiyonunda 28’den fazla harika araba sürün ve kendinizi tamamen özgür hissedin. Oyun çok çeşitli arabalar sunuyor. Güçlü bir süper araba ve birçok sedan ve pikap gereklidir.
* Gerçek trafikte yapay zeka (AI) ile uğraşmak. Bu oyundaki yapay zeka son derece iyi olduğundan, trafiğin istikrarlı ve sorunsuz olduğundan emin olabilirsiniz.
* Oyundaki hava durumu, gerçek hayattaki hava durumu ile senkronize edilebilir. Gerçek bir rol yapma oyunu oynuyormuş izlenimi veriyor.
* Şehir sokakları, herhangi bir kurala uymak zorunda kalmadan yeterince zorlu. Ama tek faktör bu değil! Daha az sıklıkta kullanılan alanlar. Durmak için!
* Tek oyunculu görevleri tamamladıktan sonra yeni çok oyunculu özelliğimizi kaçırmayın! Yasalara uyun ve ekstra puan kazanın. Yerel veya küresel olarak diğer oyunculara karşı yarışın!

Araba Sürme Okulu Simülatörü MOD Özellikleri:

* Kilidi Açılmış Arabalar
* Kilidi Açılmış Ücretli Özellikler

Araba Sürme Okulu Simülatörü MOD

Kısacası, Car Driving School Simulator bir sürüş alıştırma oyunudur. Oynadıktan sonra, alıştırma bölümünde %70’den fazla emin olabilirsiniz. Gerisi Çelik Ruh’a ve şansa borçludur. Size eğlenceli ve dinamik bir sürüş deneyimi diliyorum.

Araba Sürme Okulu Simülatörü v3.17.0 MOD İndir (Para/Kilit Açma) APK + VERİ Ücretsiz

MOD

Araba-Driving-School-Simulator-v3-17-0-Mod.apk

MOD

araba sürüş-okul-simülatör-v3.13.4-mod.apk

MOD

araba sürüş-okul-simülatör-v3.13.3-mod.apk

MOD

araba sürüş-okul-simülatör-v3.13.0-mod.apk

MOD

araba sürüş-okul-simülatör-v3.12.1-mod.apk

MOD

araba sürüş-okul-simülatör-v3.11.2-mod.apk

MOD

araba sürüş-okul-simülatör-v3.10.4-mod.apk

MOD

araba sürüş-okul-simülatör-v3.10.3-mod.apk

MOD

araba sürüş-okul-simülatör-v3.10.0-mod.apk

MOD

araba sürme-okul-simülatörü-v3-9-0-mod.apk

MOD

araba sürme-okul-simülatörü-v3-8-0-mod.apk

OBB

com.boombitgames.DrivingSchoolParking.zip

Yol önbelleği: SD / Android / obb