Despots Game v1.4.6 MOD (Kilitsiz) APK

Açıklamalar :

Despot’s Game, bir stratejinin özelliklerini otomatik savaşlar ve bir “simit” ile olayların gelişiminin tamamen öngörülemezliği ile birleştiren oldukça eğlenceli bir projedir. Oyuncular, kaderleri ölümcül bir labirenti aşmak olan küçük adamlardan oluşan karışık bir ekibin kontrolünü ele geçirir. Ve şanslarının ne kadar yüksek olacağı sadece oyuncuların yardımına bağlıdır. Silah satın alabilir, teçhizat değiştirebilir, mutajenlerle muhafazaları dönüştürebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Takımın doğrudan komutası yok. Böylece bir grup başlatılırken yapılan herhangi bir hata çok çabuk fark edilecektir.

İçindekiler

DESPOT’UN OYUN MODU APK SINIRSIZ PARA

Despot’s Game Mod APK, Despot’s Game APK’nin PRO sürümüdür. Despot’un Oyun Modu APK’sını kullanarak, yalnızca ödül almak için genellikle çok fazla zaman veya para harcamanız gerekir, ancak Despot’un Oyun Modu APK’sını kullanarak genellikle hedeflerinize çok kısa sürede ulaşırsınız. Despots Game Mod APK, rakiplerinizi geride bırakmanız için harika bir yoldur. Şimdi Despots Game APK v1.3.2’de ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu işlemin hiçbir maliyeti yoktur ve güvenle kullanabilirsiniz.

Despot’s Game’in Mod APK sürümünü indirmek istemiyorsanız, Despot’s Game’in APK’sını da indirebilirsiniz. Despot’s Game APK sürümünü anında güncelleyecektir. Kullanıcılar, Despot’s Game APK’sını Google Play’i indirmeden kolayca güncelleyebilir.

DESPOT’UN OYUNU TAM APK MOD

**4 seviye ücretsizdir. Oyunun tamamını tek bir ödemeyle satın alabilirsin** Bir oyun oynayalım: Sana birkaç cılız insan vereceğim ve sen onların labirentimi aşmasına yardım etmeye çalışacaksın. Hayır, onları savaşlarda kontrol etmezsiniz – otomatik olarak savaşırlar! Oyunum strateji ve RNGesus’a dua etmekle ilgili, düğmeye basmakla değil. İnsanlar için eşyalar satın alabilirsiniz: kılıçlar, tatar yayları, tabutlar, eski simit. Ayrıca harika mutasyonlar vermenize izin vereceğim! Kandaki birkaç topoklorian ve biraz timsah derisi kimseye zarar vermez. Bununla birlikte, bir püf noktası var: ölürseniz, sıfırdan başladığınızda ve tüm dünya sıfırdan oluşturulacaktır. Evet, oyunum roguelike bir oyun. Pekala, Roguelite, biz geliştiricileri güçlü türlere ayırmayı seven bir inekseniz. Neredeyse unutuyordum: Oyunumun ayrıca bir çok oyunculu modu var! Ama size bundan bahsetmeyeceğim çünkü King of the Hill, yalnızca oyunu bitirdiğinizde kilidi açılan özel bir gizli çok oyunculu moddur.

İlgini Çekebilir  Gangstar New Orleans v2.1.7a Sınırsız PARA Hileli – Mod Apk

Despot’un Oyunu v1.4.6 MOD’u İndirin (Kilitsiz) APK Ücretsiz

despots-game-1.4.5-mod.apk

Despot’un Oyunu Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.