Gizli Toplum Gizemi v1.45.8300 MOD (Sınırsız Para + Mücevher) APK

Açıklama:
Gizli Toplum Gizemi – Android platformundaki cihazlar için tasavvuf unsurlarıyla macera arayışı. Bunu yaparken, kullanıcı birçok gizemi ve gizemi çözmelidir. Hikayede, ana karakterin amcası gizemli bir şekilde ortadan kaybolur, malikaneyi ve süper güçlü insanlardan oluşan gizli bir toplumda bir yer bırakır. Ana karakter, kendisinin de bir yeteneği olduğunu fark eder.

Bu becerileri kullanarak, bir aile üyesini bulmalı ve yeni keşfedilmemiş dünyaları keşfetmeye ve gizemli bir eseri korumaya yardımcı olacak çeşitli bulmacaları çözmelidir. Oynanış, tür için standarttır. Oyuncu, öğeleri bulmak ve bulmacaları çözmek için belirli yerler bulmalıdır.

Ayrıca diyalog kurmanız gerekir. Anlatının başında kullanıcı, olay örgüsünün kıvrımları, dönüşleri ve kontrolü hakkında küçük bir eğitim programından geçer. Her türlü ipucu ve bonusu tamamlamak ve sahip olmak için destek. The Secret Society – Hidden Mystery – birçok bulmaca ve konum içeren büyüleyici bir macera, sizi saatlerce onun dünyasına çekebilir.

BİR MACERAYA GİDİN, GİZEMLİ VİLLAMI KEŞFEDİN
The Secret Society’de oyuncular, tamamen gizemli, sürprizler ve eğlencelerle dolu bir bulma ve keşfetme yolculuğuna çıkar. Oyuncular bu büyük konağı ziyaret ederken kendi sorularını ve meraklarını cevaplamak için görevi de kullanmalı ve bu konağın altındaki gizli şeyleri keşfetmelidir. Oyun, keşfetmenizi bekleyen bir dizi gizemle geliyor ve bu keşif için sizi daha da heyecanlandırıyor ve endişelendiriyor.

VİLLADA GİZLİ EŞYALARI BULMAYA ÇALIŞIN
Oyuncular eğlence ve cazibe dolu gizli nesneleri aramaya katılırlar. Bulduğunuz eşyalar, görevlerinizde ve bulmacaları çözmede faydalı olacaktır. Bu konakta birçok gizli gizemli nesne onları bulmanızı bekliyor ve her nesnenin gizemli şeylerinizi keşfetmede bir rolü, yeri ve kullanımı olacak. Bulunan öğeler koleksiyonunuza eklenecek ve onu daha zengin ve çeşitli hale getirecek.

OYUNDA ZOR BULMACALARI ÇÖZÜN
The Secret Society’deki oyuncular, nesneleri bulmanın yanı sıra heyecan verici bulmacaları da çözmelidir. Bu bulmacaları daha verimli bir şekilde çözmek için notları bulup eşleştirmeniz veya değerli taşları veya değerli eşyaları değiştirmeniz gerekir. Ancak bu taşlar sınırlı sayıda olduğu için takas etmeden önce de dikkatlice düşünmelisiniz.

HEYECAN VERİCİ GÖREVLER SİZİ BEKLİYOR
Oyuncular, The Secret Society’ye katılırken sayısız farklı çekici görev yaşayacaklar. Halihazırda var olan görevlere ek olarak, bu oyun oyuncuya heyecan ve heyecan duygusu getiren birçok yeni görev de sunuyor. Kayıp amcayı çabucak bulmak için oyuncuların oyunlarında yaratıcı olmaları gerekir ve amcanızın gizemini çözmek için ipuçlarını ve öğeleri bulmanız gerekir.

DEĞERLİ, ÇEKİCİ ÖDÜLLER ELDE EDİN
The Secret Society’de her gün birçok bonus alıyorsunuz. 30’dan fazla yeni benzersiz görev ve beş koleksiyon parçası tamamlamak size sevimli avatarların yanı sıra tılsımlar ve kaplan kaplumbağası eserleri kazandıracak. Ayrıca oyuncular sayısız çekici hediye ve değerli onursal unvanlar alacaklar.

İlgini Çekebilir  Xtreme Motorbikes Apk Mod Para Hilesi İndir 1.5

Oyuncular bu oyundan birçok heyecan verici ve yeni şey yaşayacaklar. Basit oyun, güzel kullanıcı arayüzü ve canlı ses ile çok fazla kapsam yaratır ve oyunculara mükemmel bir his verir. Ayrıca uygulama içi satın alma yoluyla isteğe bağlı ödüllerin kilidini açma olanağına da sahipsiniz ve bu özelliği istediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz. Gizemli keşifler, oyuncuların stresi hafifletmesine ve stresi olağanüstü etkili bir şekilde hafifletmesine yardımcı olur.

The Secret Society: Mystery’de ne yapacaksın?
Oyuncuların yaşayabileceği en büyük zevklerden biri, oyundaki birçok aktiviteye dalmaktır. Pek çok çekici yükseltme ile çeşitli oyun mekaniği olabilir veya çeşitli oyun içi görevler olabilir. Gizli Toplum: Gizem ikinci vakadır. Ve bu aynı zamanda bu oyunun en büyük cazibesi.

The Secret Society: Mystery’de birçok şey yapabilir ve birçok alanda becerilerinizi test edebilirsiniz. Hikaye ilerledikçe, bir dizi farklı görev ortaya çıkıyor. Ve hepsini tamamladığınızda yeni bir bölüme yönlendirileceksiniz veya kaybolma vakasıyla ilgili önemli bir ipucu açacaksınız.

Özellikle, aşağıdaki formlar aracılığıyla bulmaca becerilerinizi göstereceksiniz: gizli nesneleri bulun, farklı öğeleri eksiksiz bir koleksiyonda birleştirin, zor mantık bulmacalarını çözün, koruma görevlerini tamamlayın, Gizli Cemiyet’in kutsal eserini koruyun ve karanlık olanları durdurun Gizlice tehdit eden Güçler tüm dünya.

Özellikler:
* Amcasının malikanesindeki heyecanlı maceraya katılın ve bu evdeki sırları ve yeni şeyleri keşfedin.
* Konaktaki gizli eşyaları ve nesneleri bulun ve bunları oyunun zorlu görevlerini tamamlamak için kullanın.
* Oyunun sunduğu zorlu bulmacaları çözmek için zekanızı ve yaratıcılığınızı kullanın; Ayrıca parçaları bulup bir araya getireceksiniz.
* Yeni benzersiz görevler de dahil olmak üzere atanmış görevleri tamamlayın ve prestijli unvanların yanı sıra bonuslar ve değerli ödüller kazanın.
* Kullanıcı arayüzü basit ama eşit derecede ince ve canlıdır, bu da oyunculara en iyi deneyimi sunmak için oyunun çekiciliğini ve gizemini artırır.
* Büyülü konağı keşfedin ve gizemlerini çözün
* Farklı oyun modlarını kendi hızınızda oynayabilirsiniz: gizli nesneleri bulmaktan benzersiz bulmacaları çözmeye kadar
* Amcanızın gizemini çözmenize yardımcı olacak öğeleri ve ipuçlarını arayın
* Her gün ücretsiz oyun bonusları kazanın!

MOD

Gizli-toplum-v1.45.8300-mod.apk

MOD

Gizli-toplum-v1.45.7900-mod.apk

MOD

Gizli-toplum-v1.45.7800-mod.apk

MOD

Gizli-toplum-v1.45.7600-mod.apk

MOD

Gizli-toplum-v1.45.7500-mod.apk

MOD

Gizli-toplum-v1.45.7400-mod.apk

MOD

Gizli-toplum-v1.45.7200-mod.apk

MOD

Gizli-toplum-v1.45.7100-mod.apk

MOD

Gizli-toplum-v1-45-7000-mod.apk

MOD

Gizli-toplum-v1.45.6901-mod.apk