LEGO DUPLO WORLD v16.0.1 MOD (Kilitsiz) APK

Açıklamalar :

LEGO DUPLO DÜNYASI – Tanınmış çocuk tasarımcısına dayanan okul öncesi çocuklar için yüksek kaliteli eğitici oyun. Arkadaşları veya ailesi ile oyuncu, eğlenceli bir şekilde ve farklı karakterlerle faydalı beceriler geliştirebilir. İlginç görevleri yerine getirirken şantiyeyi, kafeleri, su altı dünyasını, oyuncak bebek evini ve diğer yerleri ziyaret ederler. Kullanıcılar harika mini oyunlar ve bir pozitif, eğlenceli ve sevimli karakter denizi bekleyebilirler.
LEGO DUPLO WORLD, çok genç oyuncular için sevimli, hoş, eğlenceli ve çeşitli bir öğrenme projesidir. Ebeveynleri, çocuklarını yalnızca ilginç bir şeyle büyülemekle kalmayıp, aynı zamanda daha fazla gelişme için birçok yararlı ve önemli bilgiyi iletmek isterler. Oyunculara çok sayıda sahne ve konum, çeşitli hayvanlar ve karakterlerle tanışma, geniş bir görev yelpazesi (bir şantiyede çalışmaktan Noel Baba olarak hediyeler sunmaya kadar), etkileşimli bir ortam, en dostça oynanışa sahip güzel grafikler ve çok daha fazlası hiçbir katılımcıyı kayıtsız bırakmayacak.

LEGO DUPLO WORLD, yaşa uygun olduğundan ve 2-5 yaş arası çocukların gelişimsel ihtiyaçlarını karşıladığından emin olmak için son derece saygın Headstart Early Learning Outcomes Çerçevesi ile dikkatli bir şekilde uyumludur. Her aktivite, küçük çocuklar ve okul öncesi çocuklar için önemli öğrenme hedeflerini hedefler.

Çocuğunuz, içinde ne olduğunu öğrenmek için her sahneyi keşfedebilir, nasıl çalıştığını keşfedebilir ve tabii ki onunla oynayabilir! Çocuklar ayrıca yaratıcılıklarını teşvik eden 3D tuğlalarla yapılar inşa edebilirler.

Çocuğunuzun oyun arkadaşı olun ve onları anaokuluna hazırlayın! LEGO DUPLO WORLD, çoklu dokunmayı destekler, böylece aileniz hareket halindeyken birlikte oynayabilir ve oyunları, öğrenmeleri ve maceraları paylaşabilir.

 

İndir LEGO DUPLO WORLD v16.0.1 MOD (Kilitsiz) APK Ücretsiz

MOD

lego-duplo-dünya-v16-0-1-mod.apk

MOD

lego-duplo-dünya-15.2.0-mod.apk

MOD

lego-duplo-dünya-15.1.0-mod.apk

İlgini Çekebilir  Tank Stars Apk Para Hilesi Mod APK İndir 2.0

MOD

lego-duplo-dünya-15.0.0-mod.apk

MOD

lego-duplo-dünya-13-0-0-mod.apk

MOD

lego-duplo-dünya-v12.1.0-mod.apk

MOD

lego-duplo-dünya-v12-0-0-mod.apk

MOD

lego-duplo-dünya-v11.2.0-mod.apk