Lonely Hacker v20.3 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklama:

Lonely Hacker – Teknoloji geliştirme çağı artık herkes bilgisayarları ve modern araçları kullanmaya aşina. Birçok insanın birbiriyle iletişim kurmasını sağlayan, iş verimliliğini artıran ve hayatı daha iyi hale getiren insanlığın en büyük icatlarından biridir. Hepimizin bildiği gibi, suç her yerdedir ve bilişim sektörünün kendine has suçları vardır. Virüs teknolojisi ile başkalarının bilgilerini kullanan, önemli belgeleri çalan ve cihazları bozanlara hacker denir. Bunu gasp için yapıyorlar ve bunu bir meslek olarak görüyorlar.

HER ÜLKEDE HACKER OLUN
The Lonely Hacker’da oyuncuları şaşırtabilecek ilk şey, gezegenin herhangi bir bölümünü geçici ikamet yeri olarak seçebilme yeteneğidir. Oyunun hemen başında gizli bir organizasyon sizinle iletişime geçiyor ve artık üye olduğunuzu bildiriyor. Bu insanlar, dünyanın hemen hemen her yerinde konaklama yerinizi ödüyor, bu yüzden tek yapmanız gereken onlara karar vermek. Seçim yeterince büyük – Avrupa ve Amerika ülkelerinden Afrika’ya. Her ülkenin ayrıca birkaç şehri vardır.

GERÇEKÇİ HACKING YAZILIM VE DONANIM
The Lonely Hacker’ın geliştirilmesinden profesyonel uzmanlar sorumlu olduğundan, oyun son derece gerçekçi çıktı. Oyun sırasında Wi-Fi, bilgisayar ve sunucuları hackleyerek tehlikeli işler yapmanız ve bunun için para kazanmanız gerekiyor. Wi-Fi şifrelerini tahmin ederek başlayın ve sonunda askeri sırlara erişmek için hükümet üssünü hackleyin. Herhangi bir iş için ödeme yapmanız gerekiyor, ancak oyuncuların karaborsadaki bilgileri kendi elleriyle satmaları ve bunun için iyi bir kar elde etmeleri gerekiyor.

MİNİ OYUNLARIN KEYFİNİ ÇIKARIN
The Lonely Hacker’da hack yapmaktan sıkılanlarınız için, uygulamanın geliştiricileri rahatlamanıza ve iyi vakit geçirmenize yardımcı olacak mini oyunlar sağladı. Bu eğlence sizi pasajda daha fazla ilerletmeyecek, ancak oyun içi hesabınızdan biraz para kazanmanıza yardımcı olabilir. Önemli olan yasal olmasıdır. Uygulamanın bağımlılık yapıcı oyununun keyfini çıkarın ve hem yasal hem de yasa dışı çeşitli oyun içi etkinliklere katılın.

İlgini Çekebilir  Benim Konuşan Tom'um v7.5.0.3362 MOD (Ücretsiz Alışveriş) APK

GRAFİK VE SES
Lonely Hacker uygulaması neredeyse tamamen ekranlar, sayılar, harfler, yazışmalar ve forumlardan oluşmaktadır. Bu nedenle güzel resimlerden, üç boyutlu grafiklerden veya canlı görüntülerden bahsetmeye gerek yok. Ancak oyunun özü hiç de grafiklerle ilgili değil. Bu nedenle, Android uygulamalarında sizin için en önemli yön bu değilse, çok heyecanlanmayın.

Özellikler:

* Seyahat etmek ve olası her cihazı hacklemek için tüm gerçek ülkelerin olduğu devasa açık dünya!
Bunun istisnai bir ürün olduğu söylenebilir çünkü dünyadaki hiçbir oyuna benzemiyor. Bütün gün bilgisayar ekranına bakan bir bilgisayar korsanının sıkıcı dünyasını simüle eder. Ancak oyuna odaklanırsanız, birçok heyecan verici şey bulacaksınız. Oyuncu odasına birçok elektronik cihaz entegre edilmiş ve kullanılmaktadır. Örneğin CD’ler, USB aygıtları ve telefonlar da konuşma analizörleri olarak kullanılmaktadır.

* Gerçekçi bilgisayar korsanlığı yazılımı ve donanımı!

* Bilgisayar korsanlığından bıktığınız zamanlar için mini oyunlar!

Lonely Hacker v20.3 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

-Yalnız-korsan-v20.1-mod.apk

MOD

yalnız-hacker-v20.1-mod-.apk

MOD

-Yalnız-korsan-v19.1-mod.apk

MOD

-Yalnız-korsan-v17.3-mod.apk

MOD

-Yalnız-korsan-v17.2-mod.apk

MOD

-Yalnız-korsan-v17.0-mod.apk

MOD

-Yalnız-korsan-v16.7-mod.apk

MOD

-Yalnız-korsan-v16.6-mod.apk

MOD

-Yalnız-korsan-v16.4-mod.apk

MOD

-Yalnız-korsan-v16.4-mod.apk

MOD

-Yalnız-korsan-v16.2-mod.apk

MOD

-Yalnız-korsan-v15-9-mod.apk

MOD

-Yalnız-korsan-v15-9-mod.apk

MOD

-Yalnız-korsan-v15.6-mod.apk

MOD

-Yalnız-korsan-v15.4-mod.apk