Mana Monsters Epic Puzzle RPG v3.18.0 MOD (TANRI MODU/x5 DMG) APK

Açıklamalar :

Büyük, güçlü canavarların dünyasına hoş geldiniz ve burada Mana Canavarlarında canavarların güçlerini kullanabilecek kişilersiniz. Bu aksiyon rol yapma oyunu yenilenir ve heyecan verici yükseltmeler toplamanıza izin veren bir dizi bulmaca ekler. Özel olan, oyunun, ekibinizin canavarlarıyla ilgilenmek için gerekli silahları ve yetenekleri kullanmanıza izin vermesidir. Etkileyici bölümler, bu özel başrolle her zaman canlandırıcı ve eğlencelidir.

CANAVARLARIN DÜNYASINA

Oyuncu, canavarların yaşadığı bir yere götürülür. Macera grubunun bir parçası olsanız bile, bu canavarlar sizi de korkuttu, bu yüzden hala bu yerden korkuyorsunuz. Ancak destekleyeceğiniz arkadaşlarınız var ve oradan burada yeni bir dünyayı keşfetmeye başlıyorsunuz. Yavaş yavaş ortama alışıyorsunuz ve hayal ettiğiniz gibi olmayan canavarlar görmeye başlıyorsunuz.

Buraya birçok önemli nedenden dolayı gelirler ve buradaki gizemli genetik kaynakları ortaya çıkarırlar. Yeterli modern donanıma sahip değilseniz bu çok zor olacak, ancak Mana Canavarları size sağlayacaktır. Bu izleme ve destek ekipmanının sağlanması gereklidir ve yaptığınız tüm büyük talepleri karşılar. Canavarlar, yaşayan bir canavar dünyası yaratmak için korunmalı ve yetiştirilmelidir.
GÜÇLÜ YÜKSELTME YAPIN VE BÜYÜYİN

Özel bir izlenim bırakmak için bu değerli genetik kaynakları hızlı bir şekilde öğrenmelisiniz. Araştırma yapılmakta ve etkin bir şekilde kullanabilmeniz için destek de sağlanmaktadır. Ayrıca bu dünyanın canavarlarını yetiştirmeniz, onları iyi canavarlar olmaları için yetiştirmeniz, annelerinin güçlerini eklemeniz ve birkaç önemli beceri daha eklemeniz gerekiyor.

Ayrıca, birçok canavarın büyüme istatistiklerini bildiğiniz en faydalı yükseltmeleri de yaparsanız faydalı olacaktır. Canavarlar sevilecek ve sizi dinleyecekler ve sizi anneleri olarak görecekler. Daha spesifik olarak, onların güçlenmesine yardımcı olacak yeni beceriler ve temel yetenekler eklemeniz ve zirveye ulaşmalarına yardımcı olmak için temel evrimleri incelemeniz gerekecek.
Bulmaca RPG
BÜYÜK MÜCADELELER YAPIN

Diğer canavarlar bölgenizi istila etmek ve bu büyümeyi devirmek istiyor, bu yüzden saldırılar yapıyorlar. Ancak korkmanıza gerek yok çünkü grubumuzun canavar gücü çok büyük ve güçlü. Grubumuzun her canavarı yenilmez bir güce ve bir dizi temel beceriye sahip olacak ve bu da oyunu her zamankinden daha çekici ve güçlü hale getirecek.

Ayrıca canavarlar arasındaki savaşlar çok şiddetli olacak ve bu özellikleri de net bir şekilde göreceksiniz. Canavarlarınız, rakibi korkutmak için kendi güçlerini nasıl kullanacaklarını bildiklerinde harikalar. Ve ayrıca bu savaşlarda canavarlar için bir dizi heyecan verici yükseltmeye sahipsiniz. Etkili yükseltmeler yapmak da bu oyunun kendisinde iyi bir şey. Yükseltmeden sonra, canavarların gücü çoğundan daha büyük ve o andan itibaren, başkalarının bölgeyi yok etmesi konusunda endişelenmenize gerek yok.

İlgini Çekebilir  Pixelcut v0.4.0 MOD APK — PRO KİLİTLER AÇIK

İlginç canavarlar her zaman heyecan verici savaşlar çıkarır ve Mana Canavarları bu savaşları birçok farklı şekilde görmenizi ister. Daha da ilginç olanı, oyunun canavarlarınızı üreme ve kuluçkalama yoluyla yaratmanıza da izin vermesidir. Bebek canavarlar annelerinden yeni özellikler miras alır ve ayrıca bebek canavarlara yeni değerli yetenekler ekleme hakkınız vardır. Canavar dünyası genişleyecek ve bunları yapmaya hakkınız olacak.

Özellikler :

* Dünyadaki en büyük canavar bölgesini keşfeden ve bu dünyaya olabildiğince çabuk entegre olan bir çocuk ol.
Bu canavara yeni atılımlar getirmek için arkadaşlarınızla yeni fikirler oluşturun.
Daha modern geliştirme alanlarını genişletin ve bu devasa canavarları yetiştirme hakkınız da var.
Canavarlarınızı savaşlara sokun ve diğer canavarları yenme tekniklerini doğrudan hayal edin.
Canavar sistemimiz için heyecan verici yükseltmeler elde etmek için aynı renkli üç tuğlayı eşleştirerek bulmacaları çözün.

* EŞSİZ PUZZLE RPG

Renkli taşları eşleştirerek ve destansı bulmaca kombinasyonları yaratarak canavarlarınızı savaşta zafere taşıyın!

* EPİK CANAVARLARI TOPLA

Savaşta kullanmak için canavar yumurtalarından çıkın veya güçlü efsanevi ve efsanevi canavar ordularını toplayın!

* GÜÇLÜ CANAVARLARI YÜKSELTİN

Canavarları bir araya getirin, yükseltin ve birleştirin ve özel güçlerinin kilidini açın!

* SAVAŞ TAKIMINIZI OLUŞTURUN

Farklı sınıflar, türler ve unsurlarla mükemmel mana canavarı savaş ekibini oluşturun!

* EPIC BOSS SAVAŞLARI

Yeraltı’nı kurtarmak için yozlaşmış patron canavarlar ve kötü karakterlerle savaşın!

PVP ARENASI

PvP arenasında yoğun maç 3 arena savaşlarında yarışın. Arena skor tablolarında yeriniz için oynayın ve yarışın!

* SAVAŞ KAMPINIZI OLUŞTURUN

Kaynaklar için deponuzu genişletin ve yönetin ve kahramanınızın yolculuğunda size yardımcı olması için savaş ekibinizi yükseltin!

* SÜRÜKLEYİCİ HİKAYE

Bulmacalar, gizemler ve entrikalarla dolu ilgi çekici bir hikaye ile yeni bir dünyayı keşfedin!

Mana Monsters Epic Puzzle RPG v3.18.0 MOD (TANRI MODU/x5 DMG) APK Ücretsiz İndir

MOD

mana-canavarlar-v3-18-0-mod.apk

MOD

mana-canavarlar-v3-16-3-mod.apk

MOD

mana-canavarlar-v3-15-4-mod.apk